Súťaž: Veríte v zázraky života? Uľahčujú nám to aj knihy

Please enter banners and links.

Aká je hranica medzi pravdou a skutočnosťou? Pri dobre napísanej knižke sú nebadateľné, a to na čítaní tak milujeme. A ak sa svet fantázie spojí s reálne zažitým, výsledkom nemôže byť nič iné ako dokonalý čitateľský zážitok.

Slovenská autorka pokračuje v Bielej sérii

Dôvodov, prečo tak radi čítame knihy, môže byť množstvo. Kým jedných odtŕhajú od reality a umožňujú im dostať sa na celkom iné miesta, iných so svojou aktuálnou situáciou spájajú. A presne také sú knihy od slovenskej autorky píšucej pod pseudonymom Maya Sinay. Ak ste mali možnosť prečítať si knihy z Bielej série pod názvami Navždy (2018), Jedného dňa (2018) a Veriť (2019), určite sa potešíte pokračovaniu série nesúcej názov Zázrak. Maya Sinay o svojich knihách hovorí, že sa dajú doslova zhltnúť na jeden šup, pretože sú písané prirodzeným štýlom a povzbudia najmä vo chvíľach, keď nám je ťažko. Vtedy sa stáva literatúra našou prvou pomocou, akousi náplasťou na každú boľačku.

Kniha Zázrak nám predstaví príbeh predčasne narodenej Lindušky. Ako prišla na svet, čo všetko prežila jej matka a ako sa k danej situácii postavili lekári a sestričky, však nemusí zaujímať len ženy v období tehotenstva, ale všetky mamy, ktoré vedia, aký zázrak je čo len počať a vynosiť dieťa. Dostanú príležitosť pousmiať sa, ale si aj poplakať, no predovšetkým žasnúť nad silou, ktorá sa ukrýva v malom človiečikovi.

Zázrak je už na pultoch

Maya Sinay priznáva, že Bielu sériu malo spočiatku tvoriť šesť kníh, no inšpirácia je prisilná, aby odolala pridať do série ešte ďalšie dve knihy. Ak ste teda fanúšikmi autorky, môžete sa tešiť ešte na veľa hodín príjemného čítania. Štvrtá kniha Bielej série Zázrak (Agromepa, 2022) je už na pultoch kníhkupectiev. Ponorte sa do príbehu úspešnej ženy, ktorú život v jedinom okamihu zrazí na kolená. Hlavná hrdinka knihy Bea sa však nevzdáva a problémy berie ako výzvu začať inak, vďaka čomu konečne spozná samu seba a lásku svojho života. Kedy však nastane ten moment, keď Bea uverí v zázrak? Zistiť to môžete aj vďaka našej súťaži.

SÚŤAŽ O 3 KNIHY

Maya Sinay: Zázrak

Súťažná otázka: Koľko kníh malo pôvodne tvoriť Bielu sériu? Odpovede posielajte do 11.10.2022 a už o pár dní sa môžete tešiť z nového prírastku vo vašej domácej knižnici.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefón (povinné)

Vaša odpoveď

captcha

text z obrázka: