Súťaž o tričko s motívom mnau.sk

Please enter banners and links.

Váš ženský internetový magazín mnau.sk Vám opäť prináša možnosť niečo vyhrať. Tento krát pôjde o tričko s originálnym motívom nášho magazínu, ktoré niekto z Vás získa vďaka internetovému obchodu shirtinator.sk.

Shirtinator je obchod s oblečením, ktorý prináša unikátnosť do každého šatníka. Na stránkach tohto obchodu nájdete širokú ponuku kvalitného oblečenia, či už dámskeho, pánskeho alebo detského, ale i množstvo iného.

Základnou myšlienkou stránky shirtinator.sk je originalita, pretože tu nájdete veľa jedinečných možností potlače oblečenia. No máte aj možnosť tričká si navrhovať sami – vybrať si jednoducho motív ktorý sa Vám páči a shirtinator Vám umožní mať ho na ktoromkoľvek kúsku oblečenia – od tričiek, mikín, búnd, čapíc až po spodné prádlo.

Stačí jednoducho navštíviť stránku, vybrať si tričko alebo iný kus odevu, ktorý sa Vám páči a následne si vybrať z motívov, ktoré sú dostupné na stránke alebo si môžete nahrať svoj vlastný motív.

Názov shirtinator síce napovedá, že sa firma venuje iba tričkám, to však vôbec nie je pravda. Okrem iného oblečenia majú aj širokú ponuku rôznych darčekov, ktorých originalita určite poteší každého obdarovaného. Máte na výber napríklad plyšákov, vankúše, zástery, hrnčeky, tašky, kľúčenky, odznaky a mnohé iné. A to všetko s originálnymi motívmi ktoré si sami vyberiete.

Tento obchod Vám za prijateľné ceny dá presne to čo chcete a s istotou, že potlač je veľmi kvalitná. Dokonca pri nákupe nad 50€ neplatíte ani žiadne poštovné.

Ak už dlhšie hľadáte v obchodoch nejaké tričko podľa Vašej predstavy, ale ešte ho nikto nevyrobil, tak neváhajte a navštívte shirtinator.sk, vytvorte si ho a buďte jednoducho originálny.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte tričko s motívom mnau.sk

Súťažná otázka: Sme aj na facebooku?

Pomôcka:  mnau.sk

Súťaž trvá 12.7.2011 –  31.7.2011

Súťaž ukončená

Výherca:

Martina Jankovičová

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: