Súťaž s darčekovým obchodom igift.sk

Please enter banners and links.

Ženský internetový magazín mnau.sk prináša svojim čitateľkám ďalšiu súťaž o skvelé ceny. Do tejto súťaže ceny venoval internetový obchod www.igift.sk. Výhry budú tento krát až dve. Prvou cenou budú kvitnúce čaje v sade 10 kusov. Druhou cenou bude darčeková sada s horúcimi masážnymi kameňmi. Takže ak vyhráte, istotne vám výhra pomôže zrelaxovať sa.

Igift.sk, ktorý venoval ceny do súťaž, je internetový obchod s originálnym a veselým tovarom. V ponuke obchodu nájdete všetko možné. Či už ide o relaxačné a masážne pomôcky, zaujímavé budíky, hrejivé plyšové zvieratká a mnohé iné. Takmer všetky veci z igift.sk sú vhodné ako skvelé darčeky na rôzne príležitosti a pre všetkých.

Ako sme už spomínali ceny sú až dve. Kvitnúce čaje sú veľmi chutné zelené alebo biele čaje, ktoré nielen skvelo chutia, ale aj vyzerajú, pretože po zaliatí horúcou vodou kvet vykvitne. Druhá cena masážna sada je výborná na relaxáciu po dlhom a ťažkom dni.

Ak vás ceny zaujali, neváhajte sa zapojiť do súťaže a možno práve vy vyhráte. Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku a budete automaticky zaradení do súťaže.

Súťažná otázka: Aká je cena Darčekovej sady – horúce masážne kamene v internetovom obchode www.igift.sk?

Súťaž trvá od 14.3.2012 do 31.3.2012

Súťaž ukončená

Výhercovia

Marcela Ježová

Marianna Petrovičová

 

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: