Súťaž s biodiva.eu

Please enter banners and links.

A už je tu ďalšia súťaž na ženskom internetovom magazíne mnau.sk prebiehajúca v spolupráci s exluzívnym distribútorom certifikovanej bio kozmetiky novej generácie : BIODIVA.EU.

Výherkyňa tejto súťaže získa balíček biokozmetiky obsahujúci Bio krém z lopúcha a žihľavy a Bio Tonikum z rozmarínu na aknóznu pleť spolu s informačným letákom.

Krém z lopúcha a žihľavy vytvorený z prírodných bio produktov  vďaka obsahu extraktov z lopúcha pôsobí proti baktériám, čo znamená že vašu pleť dezinfikuje a vďaka tomu zároveň bojuje proti akné. Žihľava, ktorá sa v kréme nachádza má adstringentné účinky a pomáha absorbovať zvýšené množstvo mazu. Bodku na koniec dodáva krému aloe vera, ktoré pleť upokojí a dokonale zhydratuje. Krém je preto vhodný hlavne pre mastnú a aknóznu pleť.

Druhý prípravok z víťazného balíčka dokonale dopĺňa ten prvý. Ide totiž o Bio tonikum z rozmarínu. To je určené hlavne pre pleť so sklonom akné pretože pleť dokonale osvieži a tonifikuje. Toto tonikum má tiež adstringentné vlastnosti a znižuje tak nadbytok kožného mazu. Vďaka týmto účinkom ostane vaša pleť čistá a svieža.

Všetky tieto produkty nájdete  u exluzívneho distribútora bio kozmetiky novej generácie na www.biodiva.eu.  Na výber je  tu toho oveľa viac. Vyberie si tu naozaj každý či už ako  predajca bio obchodu, ktorý si želá rozšíriť svoj tovar o nové, ťažko dostupné značky alebo konečný spotrebiteľ, ktorý nájde prípravky presne pre svoj typ pleti, stačí sa len pozrieť.

Nezabudnite sa zapojiť do našej súťaže a možno práve vy vyhráte kozmetický balíček od biodiva.eu. Stačí odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku. Ak sa však neviete dočkať výhry, využite možnosť nákupu s 10% zľavou na všetky kozmetické produkty a dopravu zdarma len do konca mesiaca apríl.

Súťažná otázka: Akú ďalšiu kategóriu ponúka Biodiva v E – obchode okrem BIO kozmetiky?  

Súťaž trvá od 8.4.2013 do 29.4.2013

Michal Č

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: