Súťaž s biodiva.eu o 3x masku na tvár

Please enter banners and links.

Milé čitateľky, váš obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk vám opäť prináša jednu z mnohých súťaží. Do tejto súťaže cenu venoval internetový obchod a exluzívny distribútor  www.biodiva.eu. Výherkyne budú tento krát hneď tri, a každá z nich získa bio kaolínovú masku na tvár.

Biodiva.eu je internetový obchod, ktorý sa od iných obchodov s kozmetikou líši nielen tým, že ponúka vysoko kvalitné bio produkty, ktoré nedráždia pokožku, ale aj prístupom. Pracovníci  E – obchodu biodiva.eu totiž robia aktívne prieskumy, snažia sa vzdelávať  občanov v oblasti bio kozmetiky a eko –módy na konferenciách a  online, a komunikujú so svetovými špecialistami v oblasti krásy a kozmetiky. Zároveň sú súčasťou medzinárodnej poroty v Paríži hodnotiacej tie najkvalitnejšie kozmetické novinky.

Projekt biodiva.eu vznikol hlavne kvôli negatívnym skúsenostiam s bežnou kozmetikou, ktorá často pokožku dráždi a poškodzuje. Na rozdiel od nej je bio kozmetika úplne nezávadná a má veľa priaznivých účinkov na pokožku. Cieľom projektu je uviesť na trh kozmetické produkty značky „beyond bio“, čo znamená ešte niečo viac ako bio.

Biodiva nepôsobí len ako distribútor bio kozmetiky vysokej kvality, ale snaží sa občanov i vzdelávať   v oblasti bio kozmetiky a eko –módy na konferenciách a online.

Ako sme už spomínali, v tejto súťaži majú tri z vás možnosť vyhrať bio kaolínovú masku obsahujúcu olej z rumančeka, ktorý má protizápalové a zjemňujúce účinky na pleť. Hodí sa hlavne na citlivú, ale i podráždenú pleť.

Ak teda chcete patriť medzi tri šťastné výherkyne, nezabudnite sa zapojiť do našej súťaže. Stačí ak správne zodpoviete na jednoduchú otázku a na facebooku dáte Páči sa mi to na  facebookovú stránku biodiva  a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Koľko percent bio ingrediencií je potrebné na to, aby bol kozmetický produkt certifikovaný ako BIO  pri švajčiarskej certifikačnej organizácii IMO Control?

Ak neviete odpoveď z hlavy, stačí keď sa pozriete na web stránku www.biodiva.eu a trochu pohľadáte. Veríme, že s hľadaním odpovede nebudete mať problém a prídu nám len samé správne odpovede.

Súťaž trvá od 7.2.2013 do  28.2.2013

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Anna D.

Maya G.

Sabína B.