Súťaž: Organickehnojiva.sk predstavili sezónny bestseller

Please enter banners and links.

Pre naše zdravie je najdôležitejšie to, čo do svojho tela dostávame potravinami. V poslednom čase sa preto stávajú stále viac populárnymi bio potraviny. Avšak značka BIO na nejakej potravine nie vždy svedčí o jej skutočnej kvalite. Jediným riešením je preto vypestovať si svoje vlastné BIO produkty doma na záhradke. Ak však chcete pestovať kvalitné potraviny, musíte mať kvalitnú pôdu a to dosiahnete len kvalitným BIO hnojivom.

Organickehnojiva.sk prinášajú na trh naozajstný bestseller, ktorý je svetovým unikátom. Ide o hnojivo z názvom FLOVIUM, ktoré pochádza zo slovenských ekologických chovov oviec. Toto hnojivo je 100% organické a vyrába sa z ovčieho vyzretého trusu. Ovčí trus sa nezískava tak ľahko ako trus iných zvierat, avšak vďaka svojim vlastnostiam a obsahu živín je jedinečný.

Hnojivo FLOVIUM obsahuje kvalitný humus, ktorý pôsobí veľmi pozitívne na kvalitu pôdy a zlepšuje jej úrodnosť. Vďaka svojim účinkom vytvára pôdu vhodnú pre rast rastlín.

A prečo je FLOVIUM, organické hnojivo, také výnimočné a v súčasnosti pre pôdu tak  potrebné? Ide hlavne o to, že chemické hnojivá, ktoré boli veľmi často používané, zhoršili vlastnosti pôdy čo má vplyv na jej úrodnosť a kvalitu vypestovaných plodín. Na oživenie takejto pôdy je vhodné práve FLOVIUM, ktoré zabezpečí rast kvalitných a zdravých plodín.

Okrem zúrodňovania pôdy na pestovanie kvalitných potravín sa ovčie hnojivo používa i na prihnojovanie iných rastlín. Využiť ho môžete pri pestovaní izbových rastlín, trvaliek, letničiek, ale i okrasných drevín.

Výnimočnosť organického ovčieho hnojiva FLOVIUM dokazuje aj to, že ide o jediný takýto produkt na svete, ktorý vznikol vďaka ekologickému poľnohospodárstvu na Slovensku a špičkovej nemeckej technológii. Spracovaný ovčí trus má veľkú výhodu –  je organický, bez nečistôt, zápachu a zároveň veľmi účinný.

Na to, že ide o slovenský produkt by sme mali byť veľmi pyšní. Ide o poctivý produkt zo slovenských EKO chovov oviec, ktorý svojou kvalitou vysoko prevyšuje zahraničné neekologické hnojivá. Vďaka tomuto hnojivu si tak každý z nás môže doma vypestovať vlastné BIO potraviny na svojej záhradke.

Organickehnojiva.sk v spolupráci s mnau.sk si pre vás pripravili súťaž o 20 kg unikátneho hnojiva a knižku 2000 rád pre záhradkárov. Dopravu hnojiva zabezpečuje sponzor súťaže. Stačí zodpovedať jednoduchú otázku a budete zaradený do žrebovania.

Súťažná otázka:  Koľko % humusu obsahuje ovčie hnojivo Flovium?   

Súžaž trvá od 22.4.2013 do  6.5.2013

Súťaž ukončená

Výherca:

Anna D.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: