Súťaž: Obal mobilu pristane, navyše ho aj ochráni

Please enter banners and links.

Hovorí sa – šaty robia človeka. A k ľuďom dnes neodmysliteľne patria aj ich mobilné telefóny. Predstavujú neoceniteľného spoločníka, ktorý zastupuje niekoľko predmetov a ich funkcií naraz. Nevieme si bez neho predstaviť život, a to je dôvod, prečo by sme ho mali chrániť. Užitočnosť spoľahlivého obalu na mobil netreba podceniť a hlavné je si dobre vybrať. Preto sme si pre našich čitateľov pripravili zaujímavú súťaž o kryt na mobil, fóliu na mobil a držiak do auta podľa vlastného výberu od www.premobily.sk.

Obaly, kryty alebo puzdrá mobil chránia a ozvláštňujú

obaly na mobilSprávny kryt mobilu je z odolného materiálu a mobil v ňom dobre sedí. Preto sa odporúča kupovať si obal či puzdro na mobil podľa svojej značky telefónu. Máte tak záruku, že je vyrobený podľa rozmerov daného mobilu. Obaly na telefóny sú vyrábané z rôznych materiálov podľa preferencií a možností zákazníkov. Najrozšírenejšie sú, aj pre ich cenu, obaly zo silikónu, plastu či gumy. K tým drahším patria hliníkové obaly a luxusnejšie kožené.

Na dizajne obalu stále veľmi záleží

Bonusom pri využívaní telefónneho krytu, stále veľmi dôležitým, je jeho vzhľad. Z dizajnového hľadiska chceme náš telefón odlíšiť a skrášliť. Ďalších faktom je, že mobily dnes používa skutočne každý. Od dieťaťa na základnej škole, študenta, manažéra, až po dôchodcu. Tak obrovské spektrum ľudí nemá rovnaký vkus a požiadavky na vzhľad telefónu a jeho príslušenstva. To si tvorcovia doplnkov pre mobilné telefóny uvedomujú a vytvárajú preto rôzne dizajny krytov na mobily pre všetky tieto skupiny ľudí. Deti sa potešia svojim obľúbeným rozprávkovým postavičkám alebo dúhovým farbám. Študenti môžu oceniť rôzne grafické prevedenia. Manažérom sú určené luxusnejšie kožené obaly a dôchodcovia sa potešia hlavne praktickosti krytu. Špecialitou sú kryty na mobil vykladané kamienkami, po ktorých plesá srdce hravým mladým slečnám.

Puzdrá sú dnes na mobiloch ich neodmysliteľnou súčasť. Napriek tomu, že cena telefónov je dnes podstatne nižšia ako kedysi, stále si ich chceme chrániť. A to hlavne preto, že v nich nesieme neporovnateľne väčšie množstvo dôležitých osobných i pracovných dát. Preto si svoje telefóny chráňte, nezanedbajte výber a kvalitu krytu a predĺžite tak jeho životnosť a novo pôsobiaci vzhľad.

Ak chcete svojmu mobilu dopriať kvalitné doplnky, určite sa nezabudnite zapojiť do našej súťaže s internetovým obchodom premobily.sk. Máte možnosť získať kryt na mobil, fóliu na mobil a držiak do auta podľa vlastného výberu, stačí nám zaslať správnu odpoveď na súťažnú otázku a automaticky vás zaradíme do žrebovania.

Súťažná otázka: Napíšte nám aspoň 3 značky mobilných telefónov, pre ktoré ponúka internetový obchod premobily.sk doplnky.

Súťaž trvá od 22.5.2015 do 5.6.2015

Súťaž ukončená

Výherca Martin Z.