Súťaž o zázračné čierne mydlo

Please enter banners and links.

 

Aj Vy milujete ten pocit, keď je pokožka dokonale čistá? Samozrejme, veď kto by ho nemiloval. Ešte príjemnejšie je však spojenie čistej a zdravej pokožky. A to sa dá dosiahnuť veľmi jednoducho. Pravidelným používaním afrického čierneho mydla.

Čo je africké čierne mydlo?

Odpoveď na túto otázku je pomerne jednoznačná. Je to mydlo. V čom je však výnimočné a iné ako ostatné mydlá? Na túto otázku je odpoveď takisto jednoznačná, avšak trochu zdĺhavejšia. Skutočne predstaviť africké čierne mydlo a opísať jeho úžasné vlastnosti si žiada pár viet.

Africké čierne mydlo je ručne vyrábané prírodné mydlo. Pochádza z Afriky, konkrétne zo západnej Afriky a Ghany a o jeho výrobu sa starajú tamojšie ženské výrobné združenia. Jeho výnimočnosť spočíva najmä v tom, že sa jedná o čisto prírodné mydlo, a teda neobsahuje žiadne chemické látky, farbivá, konzervanty… Je teda k ľudskej pokožke veľmi jemné a možno ho použiť na všetky typy pleti, dokonca aj na tú citlivú. Čo teda africké mydlo obsahuje? Čisto prírodné produkty, a to 48 % – tné čisté bambucké maslo a kokosový olej. V závislosti od regiónu kde sa vyrába môže obsahovať aj banánové listy, či palmový olej.

Prečo používať africké čierne mydlo

Dôvodov je viacero. Jedným z nich je rôznorodosť použitia. Takéto mydlo totiž môžete použiť nielen na umývanie rúk, ale na umývanie celého tela a dokonca aj vlasov. Okrem toho ho možno použiť aj na odstránenie make-upu! Bez obáv ho používajte každý deň. Pokožke určite neublíži. A prečo ho ešte používať? Pre jeho úžasné vlastnosti:

  • nedráždi pokožku
  • má vynikajúce hydratačné účinky
  • má jemnú vôňu a príjemnú krémovú penu
  • pomáha pri vyrážkach a ekzémoch
  • má antiseptické účinky
  • pleť zvláčňuje a zjemňuje

Toľko pozitívnych účinkov na pleť v jednom produkte sa tak ľahko nenájde. Jeho zloženie je jednoduché, no napriek tomu má doslova zázračné účinky. Ak pred tradičným mydlom uprednostňujete skôr tekuté, môžete si vybrať Tekuté africké čierne mydlo Akamuti alebo Tekuté africké čierne mydlo Akamuti s vôňou.

Pozor Súťaž

Ak vás toto mydlo zaujalo a chceli by ste vyhrať balíček obsahujúci:

Africké čierne mydlo 130 g
Tekuté africké čierne mydlo 250 ml
Tekuté africké čierne mydlo s vôňou 250 ml
Celková cena výherného balíčka je 28,75€.

Tak sa neváhajte zapojiť do našej súťaže. Stačí len odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovanie.

Súťažná otázka: V ktorej krajine sa vyrába africké čierne mydlo?

Súťaž trvá od 4.8.2012 do 18.8.2012

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku:

Výherca:

Mária P.