Súťaž o video kurzy MS Excel zdarma

Please enter banners and links.

Ovládať program Excel by malo byť v dnešnej dobe samozrejmosťou. Že sa v tabuľkách strácate? Naučte sa program MS Excel vďaka praktickým video kurzom.
Kurz excelu

Kurz excelu

Ovládanie Excelu zvyšuje vašu cenu na trhu práce

Tento analytický program plný tabuliek, čísel a funkcií s prehľadom zvládnete vďaka online video kurzom. Tie vás prevedú jednoduchými i náročnými oblasťami MS Excelu. Že si netrúfate? Nevadí, video kurzy sú určené pre začiatočníkov i pokročilých. Medzi najväčšie výhody patrí to, že môžete „študovať“ z pohodlia domova, kedykoľvek máte čas i chuť. Jednoducho sa pripojíte a necháte si jednotlivé funkcie MS Excel vysvetliť a ukázať v praxi. Ak vás učenie prestane baviť, odpojíte sa a nabudúce začnete presne tam, kde ste skončili. Je to naozaj veľmi jednoduché a praktické. Ak ste sa do dnešných dní v Exceli strácali, je načase zmeniť to. Video kurz MS Excel vás naučí používať mnohé funkcie, typy a možnosti formátovania ale i filtrovania a importovania dát. Ani grafy a makrá pre vás viac nebudú problémom. Budete vedieť všetky dáta ukázať v ich grafickej podobe, čo je v dnešnej dobe veľké plus.

 

Zapojte sa do súťaže o kurz programu Excel!

Chceli by ste sa aj vy konečne naučiť pracovať s programom Excel? Žiaden problém, orientovať sa v tomto analytickom programe dokáže každý, stačí pochopiť jeho fungovanie. Tabuľky, vzorce a ich kombinácie pre vás viac nebudú nepochopiteľné. Stačí absolvovať praktický a jednoduchý video kurz, vďaka ktorému sa MS Excel naučíte bez akýchkoľvek ťažkostí. Názorné ukážky a virtuálny lektor vám predvedú MS Excel v praxi a budete si môcť vyskúšať aj jednotlivé funkcie na konkrétnych príkladoch. Zapojte sa do našej súťaže o kurz programu MS Excel zdarma. Je len na vás, či video kurz absolvujete vy alebo prípadnú výhru niekomu venujete ako darček. Veľa šťastia!

 

Cena: 3x jednomesačný prístup do video kurzu Excelu zdarma

 

Súťažná otázka: Napíšte aspoň 3 dôležité funkcie MS Excel

Súťaž trvá od 27.4.2018 – 23.5.2018

Súťaž ukončená