Súťaž o svetovo uznávanú vodku

Please enter banners and links.

Obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk vám, milé čitateľky, opäť prináša možnosť zapojiť sa do súťaže o hodnotné ceny. Výhry v tejto súťaži budú naozaj zaujímavé a iste vás potešia. Prvou cenou bude svetovo uznávaná Goral Vodka MASTER, reklamný náramok a šnúrka na kľúče. Ceny budú dve, takže druhý výherca získa dámske tričko Goral,  sadu pohárov , náramok, šnúrku na kľúče. Každá cena bude obsahovať ešte nejaké drobnosti ako napríklad odznaky a podobne, nechajte sa prekvapiť.

A v čom je táto vodka taká výnimočná? To zistíte samé, keď ju ochutnáte, ale úspech na viacerých svetových súťažiach už vopred sľubuje skvelý chuťový zážitok. Goral Vodka MASTER už totiž získala niekoľko zlatých medailí a to v Chicagu, Petrohrade, Moskve, v Kyjevi a nedávno dokonca i v Číne na súťaži China Wine & Spirits Awards 2012.

Tieto úspechy iste nie sú náhodné a vypovedajú tak o naozajstnej kvalite, ktorá vzniká priamo na Slovensku v srdci slovenského liehovarníctva, v meste Stará Ľubovňa. Tajomstvom úspechu vodky Goral Vodka MASTER je dokonalý výrobný proces, ktorý zahŕňa výber najkvalitnejšej pšenice, z ktorej sa vďaka 7-kolónovému destilačnému zariadeniu vyrobí kvalitný lieh. Tento lieh sa ďalej zušľachťuje karborafinačnými procesmi, ktoré zabezpečia vodke Goral hladkosť a úžasnú jemnosť.

Dôležitou zložkou v tejto vodke je istotne i veľmi kvalitná voda pochádzajúca z tatranských horských prameňov. Tá má totiž tiež veľký vplyv na kvalitu tejto vodky. Najdôležitou súčasťou výroby je však 7-násobná mikrofiltrácia pomocou prírodných materiálov. Celý tento zložitý postup dá vznik exkluzívnej a delikátnej chuti, ktorá zabezpečí každému konzumentovi skvelý zážitok.

Milé dámy, ak vás táto výnimočná vodka zaujala a túžite ju ochutnať a otestovať tak sama, či sa svetové súťaže nemýlia, nezabudnite sa zapojiť do našej súťaže a možno práve vy získate fľašu skvelej vodky Goral Vodka MASTER od spoločnosti GAS Familia, s.r.o.. Stačí ak nám pošlete správnu odpoveď na jednoduchú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka:  Ako sa volá ocenenie ktoré získala Goral Vodka MASTER  v Číne?

Súťaž trvá od 22.11.2012 do 6.12.2012

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Lucia – Žilina

Zuzana – Košice