Súťaž o sadu na čistenie v hodnote viac ako 90 €

Please enter banners and links.

Ženský internetový magazín mnau.sk svojim čitateľkám prináša opäť ďalšiu z mnohých súťaží. V tejto, mesiac trvajúcej, súťaži budete mať možnosť vyhrať sadu pomôcok na čistenie a upratovanie domácnosti v hodnote viac ako 90€. Cenu do súťaže venuje www.e-cloth.sk.

Internetový obchod e-cloth.sk prináša na Slovensko možnosť dokonalého čistenia domácnosti iba vodou, bez chemikálií. Tento spôsob čistenia pochádza z Anglicka a k nám ho priniesla spoločnosť ForWork, s.r.o.

Cieľom spoločnosti je dodávanie najefektívnejšieho a najekologickejšieho čistiaceho systému do bežných domácností. Obchod ponúka široký výber handričiek pre rôzne účely, ale napríklad aj mop, ktorý pomôže pri upratovaní podláh bez chemických prostriedkov.

Handričky značky e-cloth odstraňujú aj tie najväčšie nečistoty veľmi jednoducho a iba s použitím čistej vody. Nezanechávajú tak na čistenom povrchu žiadne chemické zvyšky, šmuhy a dokonca odstraňujú až 90% baktérií. Čistenie pomocou týchto handričiek nešetrí len vašu peňaženku, ale aj životné prostredie a sú vhodné aj pre alergikov. Kvalita týchto výrobkov je garantovaná aj tým, že vydržia funkčné až 300 praní, čo znamená, že ak budete handričku prať každý týždeň, vydrží vám takmer 6 rokov. A to je teda niečo.

Ak patríte aj vy medzi ochrancov životného prostredia a chceli by ste čistiť svoju domácnosť jednoducho a lacno, tak sa určite nezabudnite zapojiť do našej súťaže. Možno práve vy vyhráte túto skvelú sadu, ktorá obsahuje: mop, štartovaciu sadu, sadu na kúpeľňu, sadu na okná, sadu prachoviek, kuchynskú utierku a fľašu s rozprašovačom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a výhra môže byť práve vaša.

Súťažná otázka: Koľko vlákien obsahuje 1 cm2 handričiek e-cloth?

Súťaž trvá od 25.5.2012 do 25.6.2012

Pomoc pri hľadaní odpovede nájdete na www.e-cloth.sk. Veľa šťastia pri hľadaní a následnom žrebovaní!

Súťaž ukončená

Výherca:

Mária S.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: