Súťaž o sadu kúpeľových a sprchových olejov

Please enter banners and links.

Je tu jedna z mnohých súťaží, ktoré vám prináša váš obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk. Tento krát vás cena iste poteší, pretože sa skvelo hodí do tohto chladného obdobia. Cenu do súťaže, sadu kúpeľových a sprchových olejov v hodnote  viac ako 30€, venuje internetový obchod s prírodnou kozmetikou www.bionatural.sk.

Jeseň je práve tým obdobím, kedy si oveľa viac vychutnávame príjemný kúpeľ v horúcej vani. Tak prečo nespojiť príjemné s užitočným a nedoplniť kúpeľ o skvelú prísadu? Napríklad také kúpeľové oleje skvelo prevoňajú celú kúpeľňu a vy sa budete cítiť počas kúpeľa oveľa príjemnejšie, a navyše urobíte aj niečo pre svoje zdravie, pretože dobrý kúpeľový olej má blahodarné účinky na vaše telo.

Ak neobľubujete kúpele, tak iste oceníte sprchové oleje, ktoré výborne čistia pokožku, ale neoberajú ju o tuk, ktorý je pre zdravú pokožku nevyhnutný. Tieto oleje navyše pôsobia priaznivo aj vďaka vitamínom a biostimulátorom.

Čo konkrétne získate, ak vyhráte v našej súťaži. Ide o 2 kúpeľové a 2 sprchové oleje. Borovicový kúpeľový olej vám pomôže pri nachladnutí, ale aj v prípade ak máte stuhnuté svaly, či bojujete s celulitídou. Druhým kúpeľovým olejom z výherného balíčka je medovkový kúpeľový olej, ktorý výborne posilňuje psychiku, zlepšuje koncentráciu a pomáha i pri poruchách spánku.

Súčasťou balíčka je aj levanduľový sprchový olej, ktorý je určený hlavne pre citlivú pokožku, ale je vhodný i na normálnu pleť. Pozitívne pôsobí i pri problémoch so spánkom a depresii, a zároveň uvoľňuje svalstvo a znižuje nervové napätie. Druhý sprchový olej je jalovcový a pomáha pri nachladnutí, celulitíde, ale aj pri preťažených svaloch.

Všetky oleje, ktoré sú súčasťou výherného balíčka sú značky Original ATOK, ide o prírodnú aromaterapeutickú kozmetiku. Na výrobu týchto produktov sú používané len certifikované prírodné suroviny, takže ide o najvyššiu kvalitu.

Neváhajte a zapojte sa do našej súťaže, možno práve vy vyhráte skvelý balíček kúpeľových a sprchových olejov. Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku a budete zaradení do súťaže.

 Súťažná otázka:  V ktorom roku bola založená spoločnosť Cosmetics ATOK International?

Pri hľadaní odpovede vám pomôže bionatural.sk.

Súťaž trvá od 17.10.2012 do 27.10.2012

Sútaž ukončená

Výherca: Katka, Nitra