Súťaž o prírodnú dekoratívnu kozmetiku KAEO v hodnote 25€

Please enter banners and links.

Milé čitateľky, opäť tu pre vás máme skvelú súťaž o super cenu. V spolupráci s internetovým obchodom bionatural.sk vám prinášame možnosť získať zľavový kupón v hodnote 25€ na nákup prírodnej dekoratívnej kozmetiky značky KAEO.

Internetový obchod www.bionatural.sk je pre naše verné čitateľky už dobre známy vďaka mnohým súťažiam, ak ste však na našom magazíne po prvý krát, trochu vám ho predstavíme. V tomto obchode nájdete biokozmetiku, prírodnú kozmetiku a ekodrogériu. Ak chcete svojmu telu dopriať to najlepšie, prírodná kozmetika je pre vás to pravé.

V tejto aktuálnej súťaži získa jedna z vás skvelú poukážku na 25€ nákup na bionatural.sk. Prírodná dekoratívna kozmetika KAEO vám bude plne v dispozícii k výberu produktov podľa vašich predstáv.

KAEO je značka rakúskej prírodnej kozmetiky, ktorá získala certifikát BDIH. Kozmetika tejto značky neobsahuje žiadne syntetické vône, farbivá, oleje, silikóny ani konzervačné látky. Pôvod názvu tejto značky pochádza z Havajčiny a znamená porozumenie (potrebám súčasných žien), silu (prírodných látok) a nadšenie(pre krásu žien).

Najdôležitejším aspektom kozmetiky KAEO je prírodné zloženie, ale aj to, že táto kozmetika nebola testovaná na zvieratách. V ponuke nájdete očné tiene, linky, maskary, make-up, korektor, lesk na pery a rôzne ďalšie kozmetické pomôcky.

Milé dámy, ak teda chcete byť ešte krajšie, nepremárnite šancu a zúčastnite sa našej súťaže o prírodnú dekoratívnu kozmetiku značky KAEO v hodnote 25€ od bionatural.sk. Stačí nám zodpovedať jednoduchú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Koľko druhov tovaru značky KAEO nájdete v ponuke internetového obchodu bionatural.sk?

Možno práve na vás sa šťastena usmeje a my vás vyžrebujeme. Ak vám to však nevyjde, môžete využiť teraz skvelú 15% zľavu na celý sortiment značky KAEO.

Súťaž trvá od 22.7.2013 do  5.8.2013

Súťaž ukončená

Výherca:

Simona V.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: