Súťaž o prírodné vlasové zábaly od bionatural.sk

Please enter banners and links.

Milé čitateľky, ďalšia súťaž zrodená zo spolupráce vášho obľúbeného ženského internetového magazínu mnau.sk a internetového obchodu s biokozmetikou bionatural.sk je opäť tu. Cenou v súťaži budú tento krát skvelé vlasové zábaly, ktoré prospejú každým vlasom.

Ak sa teda chcete o svoje vlasy starať o niečo lepšie ako bežne, tak nepremeškajte túto skvelú príležitosť a zapojte sa do našej súťaže. Prvou súčasťou výherného balíčku je vlasový zábal amla. Ide o prírodný vlasový kondicionér v prášku, ktorý pochádza z Indie a pôsobí na vlasy regeneračne a zároveň má jemne stmavujúce tónovacie  účinky. Okrem spomínaných účinkov zábal amla pôsobí i vyhladzujúco a podporuje rast vlasov.

Druhým produktom, ktorý výherkyňa získa je vlasový zábal a šampón shikakai. Tento prírodný vlasový šampón z Indie vlasy vyživí, podporí ich rast a lesk a zároveň pôsobí proti lupinám. Tento šampón je vhodný aj ako zábal na vlasy a je určený na slabé, suché a lámavé vlasy bez života.

Okrem spomínaných produktov získa výherkyňa i zábaly neutre a quinquina. Vďaka tomuto skvelému balíčku prírodných vlasových zábalov budú vaše vlasy vyzerať oveľa krajšie a hlavne zdravšie. Ak sa však na vás šťastena neusmeje, nezúfajte pretože tieto skvelé vlasové zábaly môžete kúpiť TU.

Milé dámy, ak vás naša súťaž s internetovým obchodom www.bionatural.sk zaujala, tak sa určite nezabudnite zapojiť do tejto súťaže kde môžete získať balíček 4 prírodných vlasových zábalov. Stačí ak nám pošlete správnu odpoveď na našu súťažnú otázku a už len počkáte na žrebovanie. Možno vyžrebujeme z množstva správnych odpovedí práve vás.

 Súťažná otázka: V akom balení sa predáva vlasový zábal amla? 

Súťaž trvá od 20.9.2013 do 4.10.2013

Súťaž ukončená

Výherca: Hana V.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: