Súťaž o poukážky v hodnote 20€ na nákup v CCC

Please enter banners and links.

Milé čitateľky, váš obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk Vám opäť prináša  ďalšiu súťaž. V tomto prípade vyhrajú až dve z Vás zľavovú poukážku v hodnote 20 € na nákup v sieti predajní CCC.

Spoločnosť CCC Slovakia s.r.o., ktorá cenu do súťaže venovala, je na slovenskom trhu od marca minulého roku, no i tak sa vďaka svojmu rýchlemu rastu stala obľúbenou a vyhľadávanou značkou obuvi.

Obuv od CCC je vyhľadávaná hlavne vďaka tomu, že je určená pre veľmi široké spektrum zákazníkov. Svoje si tu totiž nájdu tí najnáročnejší klienti, ktorí dbajú hlavne na kvalitu svojej obuvi. No nakúpia tu iste i ľudia, ktorý preferujú dobrý pomer ceny a kvality topánok. V neposlednom rade si tu svoje nájdu i klienti, ktorí sú menej nároční a rozhodujúca je pre nich dostupná cena.

Taliansky dizajnéri pre CCC pripravujú dve kolekcie – jar/leto a jeseň/zima. Súčasťou týchto kolekcií je široký výber najrozmanitejších topánok v podobe až 2500 vzorov.

Ak sa vám táto ponuka obuvi máli, tak vás v CCC možno poteší aj rôznorodosť módnych doplnkov a samozrejme aj široký výber kabeliek. Vďaka tomuto sortimentu si v jednom obchode môžete zadovážiť kvalitné topánky a hneď ich zladiť aj s kabelkou a peknou bižutériou.

Ak už budete nakupovať v CCC, nezabudnite si pre svoje nové topánky kúpiť aj kvalitný ošetrovací krém alebo iný prostriedok starostlivosti o obuv, ktorý zabezpečí ich dlhšiu životnosť a krásu.

Milé dámy, ak ste ešte v CCC nenakupovali, tak sa tam choďte pozrieť, iste si vyberiete! A ak sa zapojíte do našej súťaže, možno získate práve vy poukážku na nákup v tomto obchode v hodnote 20€. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Vymenujte aspoň dve mestá na Slovensku v ktorých sa nachádza predajňa CCC.

Ak neviete správnu odpoveď, pomôcka: www.ccc.eu/sk 

Súťaž trvá od 26.2.2013 do 12.3.2013 

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Martin J.

Lubica S.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: