Súťaž o poukážku na nákup prírodnej kozmetiky

Please enter banners and links.

A je tu opäť ďalšia z mnohých zaujímavých súťaží, ktorú si pre svoje čitateľky pripravil ženský internetový magazín Mnau.sk. V tejto súťaži budú môcť naše čitateľky vyhrať nákupnú poukážku v hodnote 35€ od internetového obchodu www.bionatural.sk.

Bionatural.sk je internetový obchod zaoberajúci sa prírodnou kozmetikou, biokozmetikou a ekodrogériou. Vo svojej ponuke majú široký sortiment takejto kozmetiky rozdelený do 8 prehľadných kategórií, takže si na ich stránke rýchlo nájdete presne to, o čo máte záujem.

V kategórii pleťová kozmetika nájdete všetko, čo potrebujete pre kvalitnú starostlivosť o svoju pleť. Ďalšou kategóriou, ktorú určite oceníte je telová kozmetika. Samozrejmosťou je i vlasová kozmetika. Navyše tu nájdete i prírodné mydlá, rastlinné oleje, ekodrogériu a v kategórii aromaterapia esenciálne oleje i aromalampy. Ak by ste chceli na tejto stránke kúpiť darček pre svojich blízkych, máte to zjednodušené samostatnou kategóriou darčekové balenia, kde si nejaký ten balíček iste vyberiete.

Najdôležitejšie však je, že na stránke nájdete iba prírodnú kozmetiku, čo znamená že neobsahuje žiadne škodlivé chemické látky. Výhodou nákupu na tejto stránke je i 6% zľava na ďalšie nákupy, ktorú získate automaticky po zaregistrovaní a prvom nákupe.

Milé dámy, ak sa teda rady staráte o svoje telo a súhlasíte s tým, že prírodná kozmetika je to pravé. Tak neváhajte a zapojte sa do našej súťaže. Stačí ak odpoviete na našu súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania o nákupnú poukážku v hodnote 35€ na www.bionatural.sk.

Súťažná otázka: Ako sa volá rastlina z ktorej sa vyrába Henna – rastlinná farba na vlasy?

Pomoc s odpoveďou nájdete na www.bionatural.sk.

Súťaž trvá od 14.9.2011 do  28.9.2011

Prajeme Vám veľa šťastia pri hľadaní odpovede, ale i pri žrebovaní!

Súťaž ukončená

Výherca: Andrea Vicianová

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: