Súťaž o poukážku a zľavu na nákup topánok

Please enter banners and links.

Topánky sú základom každého oblečenia. Veď možno práve preto veľa žien nie je schopná odolať krásnym topánkam vo výklade obchodov. Ak k nim patríte aj vy, tak určite čítajte ďalej, pretože máte skvelú možnosť vyhrať poukážku na nákup topánok. Túto skvelú súťaž vám prináša váš obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk v spolupráci s internetovým obchodom www.topanky.sk.

A čo je aktuálne v topánkach IN? Takmer všetko, veď aj na uliciach vidíme rôzne štýly. Elegantnejšie dámy si istotne vyberú z krásnych lodičiek na podpätku. Aktuálne sú síce moderné ultra vysoké topánky, no konečne sa do módy dostali aj nižšie topánky, ktoré sú nositeľné aj pre bežné ženy.

Hlavné boli tento rok asi farby. To, že topánky bolo vidno už z diaľky  bolo dosť podstatné, a tak sa topánky stali tým najdôležitejším na celom oblečení. Či už ide o obľúbenú červenú alebo zelenú, či netradičnú sýtu modrú, oranžovú a podobne, farby sú jednoducho základ.

Pre dámy, ktoré si na eleganciu nepotrpia a radšej chodia v pohodlných teniskách vymysleli módny návrhári niečo, čo im pomôže trochu „narásť“ aj v teniskách. Ide o platformové tenisky. Na prvý pohľad ide o netradičnú obuv, ktorá zaujme. Vďaka skombinovaniu dvoch typov topánok si ich každý obľúbi.

Môže sa zdať, že tieto originálne topánky vďaka svojmu strihu hrozne zväčšia a zdeformujú nohu, no ak si nájdete dobrý strih, ktorý vám sadne ako uliaty, tak sa toho nemusíte obávať. Tento typ topánok je ideálny na blížiacu sa jeseň a v prípade teplejšieho materiálu, aj na zimu.

To, že sa tieto topánky vyrábajú v rôznych prevedeniach, farbách a materiáloch ani nemusíme hovoriť. Stačí sa len poobzerať po obchodoch, či na internete a zistíte, že aj vám sa určite aspoň jeden takýto pár páči a boli by ste rada keby obohatil váš šatník.

Či vás teda zaujali tenisky na platformách alebo jednoducho by ste potrebovali nové lodičky, čižmy či sandále, tak sa určite nezabudnite zapojiť do našej súťaže o poukážku na nákup topánok v internetovom obchode www.topanky.sk v hodnote 40€ a druhá cena je zľava vo výške 40%. Stačí odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku a budete zaradená do žrebovania.

Súťažná otázka: Kedy získate v internetovom obchode www.topanky.sk poštovné zadarmo?

Súťaž trvá od 1.9.2012 do 30.9.2012

súťaž ukončená

Výherca:

Lubica,  Tekovske Nemce

 

Veríme, že s hľadaním odpovede nebudete mať problém a zapojíte sa do našej súťaže.