Súťaž o poukaz v hodnote 50€ od nanicvlasy.sk

Please enter banners and links.

Chcete vyhrať? Tak určite neprehliadnite ďalšiu súťaž ženského internetového magazínu mnau.sk. Od internetového obchodu www.nanicvlasy.sk jedna z vás tento krát získa skvelý poukaz v hodnote 50€ na nákup v tomto obchode. Súčasťou výhry je i kompletný servis a poradenstvo pri výbere.

A čomu sa teda e-shop nanicvlasy.sk venuje? Ide hlavne o to, aby každá žena mohla mať krásne, dlhé vlasy, hoci tie jej na to nemajú dobrú kvalitu. Clip-in vlasy vám totiž dopomôžu k skvelému účesu.

Na výber máte z najrôznejších odtieňov vlasov, takže si iste každá dáma vyberie. Navyše si môžete vybrať nielen podľa požadovanej dĺžky, ale napríklad aj podľa hustoty clip-in vlasov, či dokonca si môžete vybrať i kučeravé vlasy.

Okrem už spomínaných clip-in vlasov na predĺženie či zahustenie účesu, môžete siahnuť aj po copoch z ľudských vlasov rôznych dĺžok.

Pre dámy, ktoré by chceli skúsiť ofinku, no nemajú guráž dať sa hneď ostrihať, odporúčame clip-in ofinu. Na výber je tiež v rôznych odtieňoch a navyše si takúto ofinu môžete upravovať ako svoje vlastné vlasy. To znamená, že ak vás napríklad omrzí farba ofiny, môžete si ju zafarbiť, takisto si ju môžete žehliť či kulmovať.

Ak vás teda vaše vlasy už tzv. „nebavia“ a chceli by ste skúsiť niečo iné ako skrátenie, skúste zahustenie a predĺženie pomocou clip-in vlasov. A ak sa zapojíte do našej súťaže, možno práve vy vyhráte poukážku na nákup na www.nanicvlasy.sk v hodnote 50€. Súčasne získate profesionálne poradenstvo pri výbere vhodných clip-in vlasov a toho správneho odtieňa.

Stačí teda ak odpoviete na našu jednoduchú súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania. Potom stačí už len čakať a ak sa na vás šťastena usmeje, budete môcť onedlho vyberať clip-in vlasy v hodnote 50€ úplne zadarmo.

Súťažná otázka: Z čoho sa vyrábajú clip-in vlasy, ktoré si môžete zakúpiť v obchode nanicvlasy.sk.

Súťaž trvá od 10.1.2013 do 24.1.2013

Súťaž ukončená

Výherca: Mária, Výčapy – Opatovce