Súťaž o posteľné návliečky v hodnote 100€

Please enter banners and links.

A opäť je tu jedna z mnohých súťaží, ktoré vám prináša mnau.sk – obľúbený ženský internetový magazín. Ceny do tejto súťaže venoval internetový obchod www.adriadekor.sk. Výhercovia budú tento krát dvaja a každý získa krásne návliečky na posteľ s potlačou ruží zo stopercentnej bavlny so saténovou úpravou.

Adriadekor.sk je internetový obchod zameraný na domácnosť. Nájdete tu totiž množstvo tovaru bez ktorého sa doma nezaobídete. V ponuke nájdete napríklad široký výber paplónov i vankúšov z rôznych kvalitných materiálov. Ak sa na stránkach poobzeráte, tak tu nájdete aj obrovský výber posteľných obliečok či plachiet. V posteli vybavenej paplónom a posteľným prádlom od adriadekor.sk sa vám bude spať ako v bavlnke.

Okrem spálne a posteľnej bielizne však tento internetový obchod myslí aj na iné miestnosti v dome. V ponuke totiž nájdete aj rôzne obrusy, uteráky, kúpeľňové predložky, závesy, záclony a mnohé iné.

Ak vás ponuka obchodu zaujala, tak určite navštívte www.adriadekor.sk, nájdete tu krásne doplnky, ktoré vašu domácnosť oživia. Nezabudnite sa však zapojiť do našej súťaže. Až dve z vás majú totiž šancu vyhrať krásne posteľné návliečky. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku a budete automaticky zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Maximálne na koľko stupňov sa môžu prať návliečky “Príjemná príroda” z kolekcie BQ satén?

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete na www.adriadekor.sk. Veríme, že s jej hľadaním nebudete mať žiadny problém a do redakcie nám budú chodiť len samé správne odpovede. Držíme vám palce!

Súťaž trvá od 30.1.2012 do 12.2.2012

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Lenka O.

Lucia Š.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: