Súťaž o Playboy posteľné obliečky a sviečku

Please enter banners and links.

Ženský internetový magazín mnau.sk znova prináša svojim čitateľkám možnosť vyhrať zaujímavú a hodnotnú cenu. Tento krát  Vám súťaž prinášame v spolupráci s internetovým obchodom queenofstyle.sk.

Queenofstyle.sk je internetový obchod zaoberajúci sa veľmi známou a kvalitnou značkou Playboy. V tomto obchode nájdete originálne playboy výrobky opatrené ochranným hologramom overujúcim pravosť výrobkov. Ponuka tovaru je veľmi široká – od posteľnej bielizne, uterákov, vankúšov, cez deky a perá, až po šperky či topánky.

Ak teda máte radi kvalitné veci a ešte k tomu máte radi aj známeho zajačika Playboy, tak na tejto stránke určite nájdete množstvo zaujímavých vecí, ktoré si obľúbite.

Obchod prináša svojim pravidelným zákazníkom aj vernostné bonusy v podobe 5% na každý ďalší nákup na stránke. A pre zákazníkov, ktorí minú na nákupy viac ako 250 € je táto zľava až 10%.

Milé čitateľky, ak by ste teda rady vyhrali štýlové posteľné obliečky Playboy ZIPS a k tomu sviečku playboy, tak sa určite zapojte do našej súťaže. Po zodpovedaní otázky stačí už len čakať, či Vás vyžrebujeme.

Otázka: Ktoré narodeniny oslavuje www.queenofstyle.sk?

Pomoc nájdete na stránke www.queenofstyle.sk.

Súťaž trvá od 5.9.2011 do  19.9.2011

Prajeme veľa šťastia pri hľadaní odpovede!

Súťaž ukončená

Vyherca: Radka Beloritová

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: