Súťaž o pánsku kozmetiku Dove Men+Care

Please enter banners and links.

Dove_men_SG_SensitiveMilé čitateľky, internetový ženský magazín mnau.sk myslí aj na vašich partnerov, a preto vám prinášame v spolupráci so spoločnosťou Unilever skvelú súťaž o balíčky kozmetiky Dove Men+Care. Ak teda chcete pre svojho chlapa získať jeden z troch balíčkov, zapojte sa do našej súťaže.

Dove Men+Care je dobre známa značka mužskej kozmetiky, ktorá rešpektuje špecifické požiadavky mužskej pokožky a dokonale sa o ňu stará. Veď v dnešnej dobe aj muži musia byť dobre upravení a mali by aj pekne voňať. Upravený muž totiž ľahšie dosiahne úspech a bude sa cítiť aj lepšie.

Keďže chlapi si zvyčajne až tak na svojom vzhľade nezakladajú, je tu pre nich práve Dove Men+Care, ktorý sa o ich pokožku tela i tváre dokonale postará. A pritom je to tak jednoduché, netreba robiť žiadne zložité procedúry, stačí jednoducho použiť tento sprchový gél a pokožka bude spokojná.

Dove_men_SG_HydrationAktuálne spoločnosť Unilever prináša na trh novinky z radu Dove Men+Care, ktoré môžete získať v našej súťaži. Ide o Dove Men+Care Hydration Balance – sprchový gél, ktorý vďaka technológii Micromoisture zabezpečí výbornú hydratáciu pokožky. Príjemná mužná vôňa je len bonusom k tejto starostlivosti. Druhou novinkou je Dove Men+Care Sensitive Shield, sprchový gél, ktorý tiež obsahuje technológiu Micromoisture a je určený pre pánov s citlivou pokožkou, pretože má hypoalergénne zloženie a jemnú vôňu.

Tieto novinky sú už dostupné v obchodoch, avšak vy máte jedinečnú príležitosť ich získať v našej súťaži iba za jednu odpoveď na jednoduchú súťažnú otázku. Tak neváhajte, zapojte sa a možno práve vy budete šťastnou výherkyňou.

Súťažná otázka: Vymenujte aspoň 3 značky kozmetiky od spoločnosti Unilever.

Súťaž trvá od 27.4.2015 do 11.5.2015

Súťaž ukončená

Výhercovia

Ľudka U.

Zuzana K.

Andrea G.