Súťaž o organizér do kabelky

Please enter banners and links.

Ženský internetový magazín mnau.sk si opäť pre svoje čitateľky pripravil zaujímavú súťaž. Začiatkom roka máte totiž možnosť vyhrať skvelý organizér do kabelky v hodnote 19€ od internetového obchodu www.poriadok-do-kabelky.sk.

Obchod poriadok-do-kabelky.sk vznikol kvôli tomu aby pomohol mnohým ženám s ich večným problémom – udržaním poriadku v kabelke a s následným hľadaním vecí. Na ich stránkach nájdete viacero typov organizérov v rôznom prevedení. Každý z nich je absolútne praktický a jednoducho sa v ňom vyznáte.

Organizéry sa hodia takmer do každej, hlavne väčšej, kabelky a uľahčia rýchlo orientáciu. Prínosom organizérov je aj možnosť rýchlej výmeny kabeliek so všetkými vecami čo do kabelky patria. Jednoducho stačí vybrať celý organizér a presunúť ho do druhej tašky. Organizér navyše chráni vnútro kabelky a tak zvýši jej životnosť.

Milé dámy, ak teda aj vy máte neustále problém s hľadaním okuliarov či mobilu v taške, tak neváhajte a zapojte sa do našej súťaže. Stačí ak odpoviete na súťažnú otázku a môžete to byť práve vy, kto vyhrá skvelý Deluxe leopard kabelkový Organizér od www.poriadok-do-kabelky.sk.

Súťažná otázka: Koľko priečinkov má organizér Deluxe?

Veríme, že s hľadaním odpovede nebudete mať problémy a zapojíte sa do našej súťaže. Prajeme vám veľa šťastia pri žrebovaní!

Súťaž trvá od 17.1.2012 do 1.2.2012

Súťaž ukončená

Výherca: Adriana, Fiľakovo

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: