Súťaž o nákupnú poukážku od crossbody.sk

Please enter banners and links.

A opäť tu máme ďalšiu súťaž pre vás, milé čitateľky. Vďaka spolupráci s internetovým obchodom www.crossbody.sk, ktorý venuje cenu do súťaže, budete mať možnosť vyhrať skvelú cenu v podobe poukážky na nákup v tomto obchode v hodnote 30€.

E-shop crossbody.sk ponúka svojim zákazníkom širokú ponuku tašiek rôznych štýlov. Sortiment je naozaj bohatý a vyberú si z neho nielen dámy, ale aj páni. V kategórii pánske tašky totiž nájdete rôzne tašky cez plece. Ide hlavne o tašky väčšie, ktoré sa dajú využiť i ako moderné školské tašky, ale nájdete tu aj tašky menšie, ktoré sú určené hlavne na peňaženku, mobil a podobné drobnosti.

Sortiment z kategórie dámske tašky však nezaostáva za tými pánskymi. Iste si tu každá dáma vyberie tašku podľa svojho gusta. Či už chcete tašku, ktorá je trendy alebo naopak tašku v retro štýle, určite tu takú nájdete.

Pri výbere vám iste pomôžu i podkategórie ako napríklad cez plece alebo kabelky cez rameno. Vďaka nim si nemusíte prezerať celú ponuku, ak máte akú takú predstavu o tom, aký štýl tašky by ste chceli.

Zaujímavou kategóriou sú i tašky na notebooky vďaka ktorým budú vaše prenosné počítače vždy s vami, v bezpečí a navyše budete trendy.

Okrem spomínanej ponuky tašiek si iste vyberiete aj spomedzi peňaženiek, ktoré môžete zladiť s vašou novou taškou.

Ak si vravíte, že nová kabelka by sa vám zišla, no nemáte peniaze navyše, určite sa nezabudnite zapojiť do našej súťaže s croossbody.sk. Možno práve vy budete mať šťastie a získate poukážku na nákup v tomto internetovom obchode v hodnote 30€. Stačí odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: V koľkých farbách nájdete na crossbody.sk luxusné kožené púzdro na tablet?

Súťaž trvá od 9.1.2013 do 23.1.2013

Súťaž ukončená

Výherca: Jana, Stupava