Súťaž o luxusnú kabelku od crossbody.sk

Please enter banners and links.

Ďalšia súťaž so ženským internetovým magazínom mnau.sk je tu! Vďaka internetovému obchodu www.crossbody.sk jedna z vás získa od nás fantastickú koženú kabelku v hodnote viac ako 130€.

Iste mnohé z vás majú vo svojom šatníku celú kopu kabeliek, avšak samé uznáte, že kabeliek nikdy nie je dosť a zvlášť tých kvalitných – kožených. Množstvo takýchto kabeliek nájdete v internetovom obchode crossbody.sk.

Okrem kožených kabeliek tu však nájdete aj lacnejšie varianty kabeliek z iných materiálov ako je napríklad bavlna alebo eko koža. Pri nakupovaní v tomto obchode nájdete to, čo naozaj hľadáte vďaka prehľadnému rozdeleniu kabeliek do rôznych kategórií podľa príležitosti.

Kabelky od crossbody.sk sú vhodné na každú príležitosť. Nájdete tu totiž aj tašky cez plece vhodné do školy či do práce, ale aj elegantné kabelky na výnimočné príležitosti. V ponuke nájdete napríklad aj tašky na notebooky, ktoré sú naozaj štýlové. Pri výbere vám pomôže aj rozdelenie na kabelky cez rameno a do ruky, záleží len od vás čo máte radšej.

Okrem najrôznejších tašiek ponúka crossbody.sk aj doplnky v podobe kvalitných a originálnych peňaženiek vďaka ktorým budete mať peniaze uložené štýlovo.

A ešte pár slov k cene v súťaži. Vyžrebovaná čitateľka získa dámsku kabelku Tuscany Made in Italy z jemnej leštenej hovädzej kože v tmavohnedej farbe. Táto kabelka sa zatvára na zips, má jeden veľký priečinok s dvomi otvorenými vreckami a jedným vreckom na zips. Obojstranné kožené rúčky a kovové nôžky dodávajú kabelke štýl a eleganciu.

Ak sa vám teda kabelka páči, určite sa nezabudnite zapojiť do našej súťaže, stačí odpovedať na našu otázku. Možno práve vy získate prémiovú kabelku s moderným talianskym dizajnom, ktorá vám do života prinesie aspoň trochu luxusu.

Súťažná otázka: Z akého materiálu je vyrobená podšívka kabelky, ktorú môžete vyhrať v našej súťaži?

Súťaž trvá od 22.5.2013 do  5.6.2013

Súťaž ukončená

Výherca: Mária S.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: