Súťaž o luxusné víno so zlatom

Please enter banners and links.

Víno ako dar naberá na svojej hodnote, ak je darované v originálnej fľaši, no najmä zo srdca. Nepotešíte ním iba mužské pohlavie, len si spomeňte, koľkokrát ste so svojou priateľkou sedeli pri poháriku vína a rozoberali váš život do detailov.

Darcekove-vina-a-zlate-sampanske-doprava

Darčeky na svadbu i na sviatok

Ak patríte medzi tie ženy, čo sa sústavne za niečím náhlia, no napriek tomu nič nestíhajú, pravdepodobne vám spôsobuje veľké vrásky aj úloha vybrať niekomu vhodný darček. Často riešite situáciu bonboniérou a kyticou kvetov, ktoré potešia každú z nás, a mužov obdarujete fľašou kvalitného alkoholu. Milé dámy, ak sa vám predsa len nechce meniť vaše tradície, postarajte sa o to, aby aj na oko bežný dar vyzeral luxusne a nápadito. Priateľkám i priateľom môžete venovať napríklad fľašu vína s etiketou, ktorú ste samy navrhli. Že na to nemáte dostatočné grafické vzdelanie? Našťastie existujú predajne, v ktorých si etiketu navrhnete rýchlo, jednoducho a online. Nejde pri tom iba o to, že vymyslíte vlastné venovanie, ale navrhnete si aj typ písma a celkové farebné ladenie. Takýmto vínam hovoríme personalizované a v súčasnosti sa tešia veľkej obľube, pretože svojich drahých potešíte hneď dvakrát. Najprv sa pokochajú nádherným dizajnom fľaše a potom sa môžu tešiť z lahodného moku. Ak sa vaši priatelia rozhodli spečatiť svoju lásku sobášom, zaiste im dvihnete náladu originálnym svadobným vínkom. Fľašu si môžu odložiť na pamiatku alebo si ju načať v deň svojho výročia, pokojne aj o pár rokov, veď predsa s pribúdajúcimi rokmi víno chutí lepšie a lepšie…

Súťažte s nami o víno

Chceli by ste vyskúšať, aký účinok bude mať na druhých fľaša luxusného vína? Práve teraz máte jedinečnú šancu súťažiť o lahodné iskrivé víno s jemnými bublinkami. Toto víno však nie je zďaleka obyčajné, plávajú v ňom totiž lupienky z 23-karátového zlata. Frizante so zlatom sa však nemusíte báť konzumovať. Miesto toho, aby ste si ho len vystavili vo vitríne a celé roky sa kochali z jeho zlato-žltého jasu, si môžete naplno vychutnať jeho prenikavú arómu. Biele šumivé víno Gold Cuvee pochádza zo Slovenska a charakterizuje ho vôňa muškátu a bazového kvetu. Zapojte sa do našej súťaže o luxusné víno Frizante. Je len na vás, či si jeho ochutnávku necháte pre seba, alebo sa s vínom podelíte s ostatnými pri výnimočnej príležitosti, alebo ho niekomu darujete. Veľa šťastia!

Prvá cena: 4 fľaše Frizante so zlatom

Druhá cena: 2 fľaše Frizante so zlatom

Súťažná otázka: Pri akej hodnote objednávky na darceky-vino.sk získate doručenie zdarma?

Súťaž trvá od 20.6.2017 – 3.7.2017

Súťaž je určená pre používateľov starších ako 18 rokov

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefón (povinné)

Vaša odpoveď