Súťaž o Hubert de Luxe rosé: Rozlúčka so slobodou

Please enter banners and links.

Bujaré rozlúčky so slobodou vidíme v každom filme, no najčastejšie ide o chlapov, ktorí túto udalosť považujú za veľmi dôležitú. Avšak milé dámy, aj ženská rozlúčka so slobodou môže byť úžasnou udalosťou, na ktorú budú spomínať dlhé roky družičky i samotná nevesta. Stačí pár skvelých kamarátok a výborné pitie a nezabudnuteľná dámska jazda je na svete.

Ak chcete, aby vaša rozlúčka so slobodou bola elegantnou udalosťou na úrovni, tak určite stavte na Hubert de Luxe rosé. Ide o skvelé šumivé víno, ktoré dodá každej párty ten správny lesk a šmrnc.

Toto šumivé víno je naozaj unikátne, čo potvrdzujú aj mnohé nedávne súťaže. Hubert de Luxe rosé totiž získalo hneď niekoľko prestížnych ocenení. Spomenieme napríklad súťaž Víno Bojnice 2014, kde toto rosé excelovalo a získalo veľkú zlatú medailu a zároveň sa stalo šampiónom v kategórii šumivých vín. Podobný úspech zožalo toto víno aj na medzinárodnej súťaži Vinalies International Paris 2014, či na 18. ročníku Výstavy slovenských vín – AGROVÍNO 2014.

Pri ochutnaní Hubert de Luxe rosé zacítite jemnú chuť lesného ovocia, ktorá vám navodí príjemnú letnú atmosféru za každého počasia. Prirodzenú farbu tomuto vínu dodáva odroda hrozna Tramín červený. Ide o veľmi aromatickú odrodu, vďaka čomu je toto rosé naozaj unikátne.

Ak chcete, aby mala vaša rozlúčka šmrnc, Hubert de Luxe rosé bude tým správnym spoločníkom. Aby ste sa o tom presvedčili na vlastnej koži, prinášame vám súťaž o 3 fľaše tohto oceňovaného sektu. Stačí ak nám zašlete odpoveď na jednoduchú otázku a budete zaradené do žrebovania. Ktovie, možno práve vy vyhráte a budete si čoskoro užívať toto rosé na vlastnej rozlúčke so slobodou či pri inej príležitosti.

Súťažná otázka: Aká odroda hrozna zodpovedá za elegantnú ružovú farbu šumivého vína Hubert de Luxe rosé?

Súťaž trvá od 19.6.2014 do 3.7.2014

Súťaž ukončená

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: