Súťaž o exotické maslá od bionatural.sk

Please enter banners and links.

Milé dámy, internetový ženský magazín mnau.sk vám prináša opäť šancu vyhrať zaujímavé ceny. Ceny do súťaže venoval internetový obchod bionatural s ktorým sme už niekoľkokrát súťažili. Tento krát budete mať možnosť vyhrať kakaové a mangové maslo.

Internetový obchod bionatural.sk – obchod s biokozmetikou, prírodnou kozmetikou a ekodrogériou – už iste dobre poznáte vďaka mnohým súťažiam, ktoré spolu organizujeme. Teraz vám priblížime ceny, ktoré môžete vyhrať – exotické maslá.

Bio kakaové maslo je už dlhé roky používané africkými ženami kvôli zvláčňujúcim účinkom na pokožku. Vďaka nemu je totiž pokožka hebká a hlavne zdravá. Navyše pomáha toto maslo i spomaľovať starnutie pokožky a jej ochabovanie. Kakaové maslo je vhodné pre každý typ pokožky, ale hlavne pre suchú a citlivú pokožku. Viac informácií o kakaovom masle nájdete tu 

Druhým maslom, ktoré môžete vyhrať je mangové maslo, ktoré je možno menej známe ako to kakaové. Toto maslo vzniká lisovaním jadier manga, je tuhé a jemne voskovité. Podobne ako maslo kakaové má aj mangové maslo skvelé hydratačné vlastnosti, ktoré veľmi priaznivo pôsobia na pokožku.  Je vhodné hlavne pre pokožku vysušenú nepriaznivým vplyvom počasia.

Ak sa teda chcete o svoju pokožku starať naozaj kvalitne, nezabudnite na prírodné produkty a siahnite po bio exotických maslách. Jedna z našich čitateliek po zodpovedaní súťažnej otázky má dokonca šancu vyhrať balíček s dvomi exotickými maslami (mangové a kakaové) od bionatural.sk.

Nezabudnite sa teda zapojiť do našej súťaže a možno sa šťastie obráti práve na vás a získate tento skvelý balíček exotických masiel. Stačí odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Z akého afrického štátu pochádza bio kakaové maslo, ktoré nájdete v internetovom obchode bionatural.sk?

Súťaž trvá od 20.5.2013 do  3.6.2013

Súťaž ukončená

Výherca: Lenka B.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: