Súťaž o éterické oleje od bionatural.sk

Please enter banners and links.

Milé čitateľky, keďže naše súťaže o kozmetické balíčky a biokozmetiku majú u vás veľký úspech, máme pre vás opäť skvelú možnosť vyhrať niečo z tohto „súdka“. Vďaka internetovému obchodu s biokozmetikou www.bionatural.sk získa jedna z vás kupón na nákup éterických olejov v hodnote 25€.

Eshop bionatural iste už poznáte, ak ste však na našom magazíne nové, aspoň trochu vám ho predstavíme. Ide o obchod s biokozmetikou, prírodnou kozmetikou a ekodrogériou. Nájdete tu teda prírodné produkty určené pre vašu krásu a zdravie, ale i pre čistotu domácnosti.

V aktuálnej súťaži si bude môcť jedna z vás vybrať v tomto internetovom obchode rôzne 100% éterické oleje v hodnote až 25 €, takže sa určite nezabudnite zapojiť.

Esenciálne oleje sú v kozmetike veľmi obľúbené, nachádzajú sa v mnohých výrobkoch starostlivosti o telo, v zmesiach s liečivými účinkami, ale takisto v skrášľujúcich prípravkoch a sú výborné i na spríjemnenie prostredia svojou vôňou. Nezabudnite, že čistý esenciálny olej nie je to isté ako umelo navoňané oleje. Prírodné oleje totiž okrem príjemnej vône majú aj priaznivé účinky na naše telo. Oleje umelé sú nám príjemné len na základe vône, ale na telo nemajú iné účinky.

Esenciálne oleje sa dajú používať samostatne alebo v kombinácii s inými vôňami a to do kúpeľa, do krémov či do aroma lampy, ktorá vám prevonia celý byt. Veľmi obľúbený je éterický olej levanduľa, ktorý pôsobí antifungálne, antisepticky a upokojujúco. Tento olej podporuje imunitný systém, má antibakteriálne účinky a zároveň pôsobí ako deodorant. Pozitívne pôsobí proti stresu, zároveň pôsobí priaznivo na nespavosť, akné, infekcie, ale pomôže i pri depresii, bolestiach hlavy a pri únave. Tieto širokospektrálne účinky predurčujú tento olej k tomu, aby ste si ho ihneď obľúbili.

Či už vás teda zaujala práve levanduľa alebo túžite po inom oleji, zašlite nám odpoveď na našu súťažnú otázku a my vás zaradíme do žrebovania o 25€ poukážku na nákup éterických olejov od bionatural.sk podľa vlastného výberu. Možno sa šťastena usmeje práve na vás a čoskoro bude váš dom prevoniavať týmito vzácnymi olejmi.

 Súťažná otázka: Napíšte nám aspoň 2 vône s ktorými sa odporúča kombinovať éterický olej levanduľa.

Súťaž trvá od 19.8.2013 do  2.9.2013

Súťaž ukončená

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: