Súťaž o darčekové balenie dekorácií do bytu

Please enter banners and links.

Ženský internetový magazín mnau.sk si pre svoje čitateľky opäť pripravil súťaž. Tento krát máte možnosť získať darčekové balenie bytových dekorácií v hodnote 40€ od internetového obchodu www.bytovedekoracie.sk.

Internetový obchod www.bytovedekoracie.sk pôsobí na trhu už od roku 2009 a zameriava sa hlavne na doplnky a dekorácie do bytov. Sortiment výrobkov tohto obchodu je veľmi široký a nájdu sa tú doplnky rôznych štýlov vhodné do najrôznejších bytov.

Tento obchod sa od iných podobných líši hlavne cenami, ktoré nie sú zbytočne predražené. Ceny v tomto obchode sú totiž minimálne o polovicu nižšie ako inde. Navyše teraz máte jedinečnú šancu získať 10% zľavu na prvý nákup, stačí ak sa stanete fanúšikom www.bytovedekoracie.sk na Facebooku.

Ak Vás sortiment obchodu zaujal, tak máte teraz jedinečnú šancu vyhrať darčekové balenie v hodnote 40€, balenie obsahuje stojan na kvety, presýpacie hodinky s modrým pieskom, truhličku veľkú, truhličku malú, zvonkohru. Stačí ak správne zodpoviete na súťažnú otázku a budete zaradení do súťaže.

Súťažná otázka: V akej hodnote je darček, ktorý získate pri nákupe nad 30€?

Pomoc s odpoveďou nájdete na stránke www.bytovedekoracie.sk.

Súťaž trvá od 10.10.2011 do 24.10.2011

Prajeme Vám veľa šťastia pri hľadaní odpovede, ale i pri žrebovaní!

Súťaž ukončená

Výherca: Jaroslav Sagan

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: