Súťaž o biokozmetiku od biodiva.eu – 10 výhier!

Please enter banners and links.

Milé dámy, váš obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk v spolupráci s internetovým obchodom biodiva.eu vám opäť prináša skvelú súťaž o kozmetické produkty v bio kvalite.  V aktuálnej súťaži potešíme výherným balíčkom až 10 z vás, takže neváhajte a určite sa zapojte do súťaže.

Každá výherkyňa získa balíček bio kozmetiky obsahujúci Bio čistiace mlieko z mydlice lekárskej a tonikum z levandule.

Čistiace mlieko z mydlice lekárskej v bio kvalite obsahuje okrem výťažkov z mydlice i saponíny, ktoré zabezpečujú penivé a čistiace účinky. Toto mlieko vám zabezpečí šetrné odlíčenie s účinkami proti starnutiu pleti. Mlieko pleť nielen vyčistí, ale ju aj revitalizuje a podporuje obnovu pleťových buniek. Vďaka tomu bude vaša pleť čistá, zdravá a vyrovnaná.

Druhou súčasťou výherných balíčkov bude už spomínané tonikum z levandule, ktoré spevňuje a vypína svaly tváre a pleť omladzuje a osviežuje. Je vhodné hlavne na normálnu a zmiešanú pleť.

Okrem už spomínaných produktov, ktoré môžete v tejto súťaži získať, nájdete u exluzívneho distribútora bio kozmetiky novej generácie na www.biodiva.eu oveľa väčší výber kozmetiky vhodnej pre všetky typy pleti. Svoje si tu nájde naozaj každý, či už ako predajca bio obchodu, ktorý si želá rozšíriť svoj tovar o nové, ťažko dostupné značky alebo konečný spotrebiteľ, ktorý nájde prípravky presne pre svoj typ pleti, stačí sa len pozrieť. Pozitívom tohto obchodu sú hlavne produkty v naozaj vysokej bio kvalite.

Ak sa teda chcete o svoju pleť starať naozaj kvalitne, tak využite túto súťaž a možno práve vy získate jeden z desiatich balíčkov biokozmetiky od biodiva.eu. Stačí ak nám pošlete správnu odpoveď na súťažnú otázku, liknete Facebook stránku Biodiva (nepovinne) a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Ktorá je ďalšia značka, ktorú má vo svojom portfóliu Biodiva a z ktorej krajiny pochádza značka?

Súťaž trva od 20.10.2013 do 3.11.2013

Ak správnu odpoveď neviete z hlavy, tak sa poobzerajte na  facebook stránke internetového obchodu www.biodiva.sk a určite ju nájdete.

Súťaž ukončená výhercovia kontaktovaný

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: