Súťaž o 3x bio kokosový olej

Please enter banners and links.

A opäť je tu jedna z mnohých našich súťaží! Tento krát vám ženský internetový magazín mnau.sk prináša v spolupráci s www.bionatural.sk možnosť vyhrať skvelú vecnú cenu – bio kokosový olej. A navyše vyhrajú ho hneď 3 z vás, tak sa určite nezabudnite zapojiť do našej súťaže.

Bionatural.sk je internetový obchod, ktorý sa venuje predaju prírodnej kozmetiky. Nájdete tu všetko pre vašu pleť, vlasy, pokožku celého tela ale aj pre váš organizmus ako taký. Podobný sortiment tovaru v bežných obchodoch nenájdete a tak verte, že keď navštívite túto stránku, tak sa len budete diviť čo všetko nám príroda ponúka.

A čo teda môžete vyhrať? Ide o panenský kokosový olej, ktorý má úžasné vlastnosti. Vďaka tomu ho veľmi často používajú aj mnohé kozmetické firmy do rôznych výrobkov.

Kokosový olej sa dá využiť naozaj rôzne. Môžete ho používať ako skvelé telové mlieko, či pleťový olej. Jeho účinky na pokožku sú naozaj blahodárne a veľmi efektívne pôsobí hlavne na suchú a poškodenú pokožku. A čo je na tomto oleji také špeciálne? Tajomstvo jeho účinkov je aj v tom, že je zložením veľmi blízky tukom v našej pokožke, a preto je jeho vstrebávanie úplne ideálne.

Tento čistý kokosový olej sa pri ústnom užití rozloží už v žalúdku, čo znamená, že ho telo rýchlo spracuje a získa tak kvalitnú pohotovú energiu. Plusom tohto oleja je hlavne to, že obsahuje oveľa menej kalórií ako ostatné tuky, takže je naozaj zdravý.

Okrem priamej aplikácie na pleť môžete tento olej lisovaný za studena využiť aj ako olej do kúpeľa alebo na  masáže. Verte, že jeho vôňa vám pri spomínaných činnostiach navodí tú správnu atmosféru. Ak budete kokosový olej využívať ako potravinu, nielenže vám môže pomôcť pri diabete, nadváhe či poruchách štítnej žľazy, ale dokonca má aj antivírusové a antibakteriálne účinky. Takisto pôsobí aj proti kvasinkám a plesniam.

Zaujala vás minimálne jedna zo spomínaných vlastností kokosového oleja, ktorý môžete u nás vyhrať? Tak neváhajte ani chvíľu a zapojte sa do našej súťaže. Stačí ak nám odpoviete na jednu otázku a výherkyňou môžete byť práve vy. Na odpovedanie máte 2 týždne, tak to nepremeškajte.

Súťažná otázka: Vymenujte aspoň 2 mastné kyseliny, ktoré obsahuje bio kokosový olej.

Súťaž trvá od 4.9.2012 do 18.9.2012

Súťaž ukončená 

Výhercovia:

Miroslava M.

Zuzana V.

Lucia O.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku:

Pri hľadaní odpovede vám bude určite nápomocná internetová stránka obchodu, ktorý ceny do súťaže venoval – www.bionatural.sk. Tak hľadajte správnu odpoveď a zapojte sa do súťaže.