Súťaž o bio arganový olej od bionatural.sk

Please enter banners and links.

Milé čitateľky, váš obľúbený ženský internetový magazín, mnau.sk, vám opäť prináša možnosť ako niečo vyhrať. Na začiatok roka sme si spolu s internetovým obchodom www.bionatural.sk pre vás pripravili skvelú cenu – arganový olej a to hneď dve fľaštičky.

Niektoré z vás možno o tomto produkte už počuli a možno ho aj majú doma a používajú ho, ale iste sa medzi vami nájdu aj také, ktoré nevedia na čo je bio arganový olej dobrý. Tak my vám to priblížime.

Arganový olej sa vyrába z arganového stromu – lisovaním jeho plodov. Tento strom pochádza z juhovýchodu Maroka a olej, ktorý sa z neho získava, je obľúbený v kozmetike, ale aj v kuchyni.

Arganový olej na vlasy pôsobí naozaj blahodárne. Vďaka nemu vaše vlasy získajú lesk a budú sa ľahšie upravovať, čiže ide o prírodný kondicionér. A navyše vytvorí na vlasoch neviditeľnú bariéru, ktorá ich ochráni pred nepriaznivými podmienkami.

Okrem vlsaov však 100% arganový olej pozitívne vplýva i na pleť, pretože ju hydratuje a chráni pred škodlivými vplyvmi okolia. Stačí ak tento olej vmasírujete do pokožky tváre a vaša pleť bude vyživená a chránená.

Pre dámy, ktoré majú oslabené nechty dávame do pozornosti skvelý účinok arganového oleja na nechty. Nielenže nechty posilňuje a obnovuje ich pevnosť, ale veľmi dobre pôsobí aj na samotné ruky, ktorým prinesie mladistvejší vzhľad.

Ak vás tento takmer zázračný olej zaujal a chceli by ste vedieť aká je cena arganového oleja, tak navštívte internetový obchod bionatural.sk a dozviete sa to. Navyše budete hneď aj vedieť odpoveď na našu súťažnú otázku. Stačí teda ak na ňu správne odpoviete a budete automaticky zaradené do žrebovania o dve fľaštičky bio arganového oleja.

Súťažná otázka:   Aká je cena arganového oleja v internetovom obchode bionatural.sk?

Súťaž trvá od 7.1.2013 do 21.1.2013

Výherca:

Dáša,  Kysucké Nové Mesto