Súťaž o balíčky vlasovej kozmetiky Wella Professionals

Please enter banners and links.

Wella-professionalsMilé čitateľky, váš obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk si pre vás pripravil skvelú súťaž v spolupráci s internetovým obchodom www.bezvavlasy.sk. Vyhrať budete môcť balíčky kvalitnej vlasovej kozmetiky značky Wella Profesionals.

Výhry sú tentokrát hneď 3. Prvá cena je balíček vlasovej kozmetiky Wella Professionals Enrich pre jemné až normálne vlasy. Balíček obsahuje šampón, kondicionér, hydratačnú masku a elixír pre poškodené končeky vlasov. Druhou cenou je balíček Wella Professionals Brilliance na farbené vlasy. Súčasťou výhry je šampón, kondicionér a maska na vlasy. Tretia cena je opäť určená na jemné až normálne vlasy a jej súčasťou je šampón a kondicionér Wella Professionals Enrich.

Internetový obchod bezvavlasy.sk sa špecializuje na kvalitnú vlasovú kozmetiku. V jeho ponuke nájdete rôzne svetoznáme značky so svojimi produktami, ktoré často využívajú i profesionálni kaderníci. V sortimente nájdete všetko od šampónov, cez kondicionéry a balzamy, až po rôzne tužidlá, gély, séra či laky na vlasy. Vybrať si však môžete i z rôznych kaderníckych potrieb a prístrojov. Obchod je preto ideálny i pre začínajúce kaderníčky, ktoré si tu môžu nakúpiť všetko potrebné pre svoju prácu. Na svoje si tu však určite prídu i bežné ženy, ktoré chcú svojim vlasom dopriať tú najlepšiu starostlivosť.

Milé dámy, ak sa teda chcete o svoje vlasy postarať najlepšie ako sa dá, stavte na vysoko kvalitnú vlasovú kozmetiku z e-shopu bezvavlasy.sk. Vaše vlasy vám to oplatia krásou a zdravím.

Nezabudnite sa zapojiť do našej súťaže a možno práve vy získate jednu z troch skvelých cien od bezvavlasy.sk. Stačí nám napísať správnu odpoveď na našu súťažnú otázku a my vás automaticky zaradíme do žrebovania.

 

Súťažná otázka: Napíšte nám aspoň 5 značiek vlasovej kozmetiky, ktoré vám ponúka e-shop bezvavlasy.sk.

Súťaž trvá od 28.7.2015 do 11.8.2015

Súťaž ukončená