Súťaž o balíčky produktov Sunarka

Please enter banners and links.

Milé mamičky, táto súťaž je určená práve pre vás. V spolupráci so sunar.sk si váš obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk pre vás pripravil skvelú súťaž o 5 balíčkov s produktmi Sunarka v hodnote cca 20€.

Značku Sunar ako mamičky iste dobre poznáte. Ide o dojčenskú mliečnu výživu s viac ako 60 ročnou tradíciou. Prvý závod na výrobu dojčenskej výživy zahájil prevádzku už v roku 1936. Od roku 2004 je značka Sunar súčasťou medzinárodnej švajčiarskej spoločnosti Hero a až do dnešného dňa si zachováva vďaka vysokej kvalite svojich produktov  významnú pozíciu na slovenskom trhu dojčenskej mliečnej výživy.

Obľúbený sortiment kaší a snackov Sunarka doplnila novinka na trhu – Písmenkové sušienky Sunarka . Sú určené pre prvé zúbky vašich detí. Ide o chutnú desiatu pre deti vyrobenú z vybraných cereálií a mlieka. Písmenkové sušienky vynikajú lahodnou mliečnou chuťou a deti si ich môžu vychutnať už od ukončeného 12. mesiaca. Deti ich ľahko uchopia a vďaka svojim zábavným tvarom s písmenkami si ich iste obľúbia.

Písmenkové sušienky pre prvé zúbky sú vyrobené zo starostlivo vybranej pšenice, ryže, jačmeňa a kukurice bez pridaných farbív a konzervantov. Obsahujú tiež potrebné vitamíny a vápnik, ktorý prispieva k správnemu rastu a vývinu kostí u detí. Vďaka písmenkám sa aj obyčajná desiata môže stať hravou a náučnou.

Milé dámy, ak teda chcete svojim deťom dopriať niečo zdravé a chutné, zapojte sa do tejto súťaže a možno práve vy budete jednou z piatich výherkýň balíčku produktov Sunarka. Stačí nám odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: V akom balení nájdete Písmenkové sušienky Sunarka?

Súťaž trvá od 26.11.2013 do 10.12.2013

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Zuzana Z.

Ján K.

Lucia Š.

Mária S.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: