Súťaž o balíček prírodných olejov Ikarov

Please enter banners and links.

Milé čitateľky, jedna súťaž na vašom obľúbenom ženskom internetovom magazíne mnau.sk ešte neskončila a už sa začína súťaž nová. V novo začínajúcej súťaži budete mať možnosť získať skvelý balíček prírodných olejov od spoločnosti Ikarov.

Balíček vás istotne poteší pretože bude obsahovať skvelé prírodné oleje – odličovač  s jojobovým olejom a ružovou vodou, pleťovú ružovú vodu, anti age olej pre suchú pleť, olej z hroznových jadier a stimulátor na vlasy. No povedzte, ktorá z vás by sa takejto štedrej nádielke nepotešila?

Na internetovej stránke ikarov.sk nájdete množstvo kvalitných 100% čistých olejov, ktoré pomôžu nielen vašej pokožke. Výherkyňa si v balíčku nájde napríklad odličovač s jojobovým olejom a ružovou vodou, vďaka ktorému sa zbavíte odolného make-upu, navyše si dôkladne vyčistíte pleť a pritom vyživíte aj vaše riasy.

Ružová voda, ktorá sa takisto v balíčku nachádza, skvelo tonizuje a osviežuje aj podráždenú pokožku. Zároveň ju upokojuje a podporuje rovnováhu hydratácie. Tieto skvelé účinky predurčujú ružovú vodu pre obklady na oči, ktoré upokoja, odstránia opuchy a priaznivo pôsobia i na kruhy pod očami.

Anti-age olej pre suchú pleť pôsobí na pokožku naozaj priaznivo, zlepšuje jej pružnosť, detoxikuje a zlepšuje schopnosť pokožky udržať si hydratáciu. Ďalšou súčasťou výhry bude olej z hroznových jadier, ktorý je vhodný hlavne pre mastnú a zmiešanú pleť. V pokožke totiž reguluje mastnotu, sťahuje póry a pomáha pokožku regenerovať vďaka čomu pôsobí veľmi priaznivo na jazvičky či odreniny.

Poslednou súčasťou výherného balíčka bude stimulátor na vlasy. Ide o bylinný výťažok z rastlín ako rebríček, žihľava a žerucha v mandľovom oleji z ďalšími prísadami. Olej sa používa tak, že ho nakvapkáte ku koreňom vlasov a krúživými pohybmi ho votriete do pokožky hlavy. Na záver olej rozotriete na celé vlasy. Potom už len počkáte 15 – 30 minúť a vlasy si bežným spôsobom umyjete. Vďaka tejto procedúre dodáte vlasom lesk a pružnosť, vaše vlasy budú posilnené, vyživené a zdravé.

Ak sa vám ceny do súťaže od Ikarov zapáčili a chceli by ste tento skvelý balíček vyhrať, zapojte sa! Stačí odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Aká je odporúčaná cena oleja z hroznových jadier na internetovej stránke www.ikarov.sk?

Súťaž trvá od 7.3.2013 do 21.3.2013 

Súťaž ukončená

výherca:

Věra B.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: