Súťaž o balíček na bielenie zubov

Please enter banners and links.

Mnau.sk, Váš obľúbený internetový magazín pre ženy, Vám opäť prináša možnosť vyhrať hodnotnú cenu. Tento krát máte možnosť získať belšie zuby vďaka bieliacim pásikom na zuby v hodnote 49€ od www.superusmev.sk.

Všetci chceme mať biele zuby ako hviezdy filmového plátna, no dobre vieme, že ani tieto hviezdy to nemajú od prírody, ale museli si za svoje zúbky draho zaplatiť. Aj Vy máte možnosť dať si svoje zuby vybieliť u svojho zubára laserom, no takéto ošetrenie stojí závratné sumy. Neboli by ste radšej keby to máte lacnejšie a ešte k tomu by ste si mohli zuby vybieliť sami doma? Práve toto Vám ponúka superusmev.sk.

Tento internetový obchod sa venuje bieleniu zubov. Ponúka svojim zákazníkom možnosť zakúpiť si 3 druhy bieliacich pások na zuby značky Crest, podľa želania zákazníka. Najlacnejší balíček je na 10 dní a je určený hlavne pre ľudí, ktorí takéto pásiky ešte nepoužívali.

Druhým balíčkom, ktorý máte možnosť aj vyhrať,  sú bieliace pásiky na 14 dní. Sú určené pre ľudí, ktorí s bieliacimi pásikmi už majú nejaké skúsenosti, prípadne potrebujú silnejší efekt bielenia v kratšom čase, výsledky totiž vidno už po 3 dňoch.

Posledný balíček má najvyšší bieliaci účinok, ktorý je navyše dlhodobý a dá sa porovnať s efektom bielenia zubov laserom. Prvé výsledky tiež vidno už po 3 dňoch.

Ak chcete skoncovať so žltými zubami a chcete mať konečne úsmev hollywoodskych hviezd, tak určite vyskúšajte bielenie zubov pomocou pásikov Crest a ušetríte. Ak chcete ušetriť ešte viac, tak neváhajte a zapojte sa do našej súťaže. Stačí poslať mailom odpoveď na jednoduchú otázku a budete zaradení do žrebovania o balíček na bielenie zubov.

Otázka: Koľko minút denne treba bieliace pásiky Crest používať?

Pomoc nájdete na stránke www.superusmev.sk.

Súťaž trvá od 28.7.2011 do  11.8.2011

Veľa šťastia pri hľadaní správnej odpovede!!!

Súťaž ukončená

Výherca: Jana G.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: