Súťaž o 50€ poukážku na nákup obrazov na stenu

Please enter banners and links.

Ženský internetový magazín mnau.sk si opäť pre vás  pripravil súťaž o zaujímavú cenu. Vďaka spolupráci s internetovým obchodom www.obraznastenu.sk máte tento krát možnosť vyhrať poukážku v hodnote 50€ na nákup tovaru práve v tomto obchode.

Obraznastenu.sk je internetový obchod venujúci sa (ako už podľa názvu vidno) predaju obrazov. Na ich stránke nájdete obrovský výber obrazov s najrôznejšími motívmi. Nájdete tu napríklad kategórie príroda, kvety, vodopády, architektúra, feng shui, ale i mnohé iné. Obrazy sú veľmi kvalitné a z mnohých motívov si určite každý vyberie taký, aký sa mu páči a hodí do interiéru.

Zaujímavo pôsobí i ponuka trojdielnych či päťdielnych obrazov. Tieto obrazy budú na správne vybratej stene vyzerať veľmi efektne a určite si ich zamilujete. Navyše, ak by ste chceli kvalitný obraz z vlastnej fotografie, tak aj o toto sa vie obraznastenu.sk postarať.

Ak vás ponuka tohto obchodu zaujala, tak sa určite zapojte do našej súťaže a možno práve vy sa stanete výhercom nákupnej poukážky v hodnote 50€. Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku a budete zaradení do žrebovania.

Súťažná otázka : Čo treba spraviť aby ste v rámci vernostného programu na www.obraznastenu.sk získali poštovné zdarma na každú objednávku?

Súťaž trvá od 12.11.2011 do 27.11.2011

Veríme, že s hľadaním odpovede nebudete mať problém a zapojíte sa do tejto súťaže. Držíme vám palce pri žrebovaní.

súťaž ukončená

Výherca:

Martin Jazvinský

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: