Súťaž o 4 balíčky vlasovej kozmetiky

Please enter banners and links.

Váš obľúbený ženský internetový magazín mnau.sk vám prináša jednu z mnohých súťaží. Tento krát budete mať možnosť vyhrať skvelý balíček s prípravkami na vlasy od www.brazilkeratin.cz.

Z výhry sa však nebude tešiť len jedna naša čitateľka, ale hneď štyri. Súčasťou balíčku v hodnote takmer 30€ je kvalitný šampón, kondicionér a vlasové sérum, takže sa vďaka výhre postaráte o svoje vlasy kompletne.

Šampón z výherného balíčku – BRAZIL KERATIN SHAMPOO COCO  – je určený hlavne pre vlasy poškodené častými chemickými úpravami alebo vplyvom agresívneho okolia. Okrem toho, že šampón vaše vlasy dokonale vyčistí, dodá im i keratínový hydrolyzát, ktorý zabezpečuje hĺbkovú regeneráciu poškodených vlasov. Pozitívny vplyv na obnove vlasov má i extrakt z Aloe Vera, ktorý sa v šampóne nachádza.

V balíčku si výherkyne nájdu i kondicionér hodiaci sa k vyššie spomínanému šampónu s brazílskym keratínom. Ten sa takisto podieľa na regenerácii poškodených vlasov a navyše uľahčuje rozčesávanie vlasov. Vďaka týmto produktom budú vaše vlasy vyzerať oveľa zdravšie.

Tretím produktom v balíčku pre víťazky je Vlasové sérum s arganovým olejom, ktoré zabezpečí ochranu vlasov proti nepriaznivým vplyvom počasia – či už ide o slnko, vietor alebo smog. Sérum môžete používať denne vmasírovaním do suchých vlasov alebo v podobe zábalov niekoľko krát mesačne, všetko záleží len od typu vašich vlasov.

Internetový obchod, ktorý venuje ceny do súťaže, sa venuje hlavne prípravkom obsahujúcim brazílsky keratín či už na vlasy, pleť ale i na telo. V ponuke však nájdete i rôzne iné produkty s pozitívnym vplyvom na pleť alebo vlasy.

Milé čitateľky, ak sa chcete o svoje vlasy naozaj postarať, tak sa iste nezabudnite zapojiť do našej súťaže s brazilkeratin.cz. Stačí keď nám zašlete odpoveď na súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Aký objem má šampón, ktorý je súčasťou výherných balíčkov?

Súťaž trvá od 27.3.2013 do 10.4.2013

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku:

Súťaž ukončená

výhercovia:

Barbora L.

Patrícia P.

Mária B.

Zuzana S.