Súťaž o 30€ poukážku na nákup od obraznastenu.sk

Please enter banners and links.

obrazMilé čitateľky, opäť tu pre vás máme zaujímavú súťaž o skvelú cenu. Tentokrát ženský internetový magazín mnau.sk nadviazal spoluprácu s internetovým obchodom www.obraznastenu.sk, ktorý do súťaže venuje cenu v podobe poukážky na nákup v tomto e-shope v hodnote 30€.

Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod s veľavravným názvom obraznastenu.sk pôsobí už niekoľko rokov a to nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku, Srbsku, Slovinsku, Rumunsku a čoskoro aj v Bulharsku, Macedónsku, Bosne a Hercegovine a Grécku. Takéto široké pôsobenie je zárukou kvality produktov tejto spoločnosti.

V ponuke internetového obchodu nájdete, ako už z názvu vyplýva, obrazy, ale i rôzne iné doplnky do domácnosti. Výber obrazov je naozaj široký, či už štýlovo ale aj rozmerovo, takže si vyberie naozaj každý. Záleží len na vás, či máte záujem o ručne maľovaný obraz alebo chcete skôr reprodukciu slávneho obrazu či pop art obraz. Vybrať si takisto môžete spomedzi klasických jednodielnych obrazov a moderných viacdielnych obrazov.

Tento e-shop vám však neponúka len obrazy, ale nájdete tu i foto tapety na stenu, nálepky na stenu, samolepiace nástenné hodiny alebo napríklad i prehozy na posteľ. Plusom tohto obchodu je poštovné zdarma pri nákupe nad 50€. V prípade, že sa chcete o konkrétnom tovare informovať bližšie, môžete kontaktovať obraznastenu.sk priamo na stránke e.shopu cez chat alebo emailom či telefonicky. Internetový obchod nájdete aj na facebooku, kde sa dozviete o aktuálnych akciách obchodu a zároveň sa tu môžete zapájať do rôznych súťaží.

Nezabudnite však, že aj prostredníctvom magazínu mnau.sk máte aktuálne šancu získať poukážku na nákup v internetovom obchode www.obraznastenu.sk v hodnote 30€.  Stačí ak nám pošlete správnu odpoveď na našu súťažnú otázku a my vás automaticky zaradíme do žrebovania. Správnu odpoveď hľadajte priamo v e.shope.

Súťažná otázka:  Koľko maximálne dielov môže mať tlačený obraz na stenu v e-shope www.obraznastenu.sk?

Súťaž trvá od 16.11.2014 do 1.12.2014

Súťaž ukončená