Súťaž o 2 hydratačné krémy od biodiva.eu

Please enter banners and links.

Ďalšia súťaž prebiehajúca na ženskom internetovom magazíne mnau.sk je opäť tu. A zase raz cenu do súťaže venoval internetový obchod s biokozmetikou www.biodiva.eu, ktorý už iste dobre poznáte. Ceny do súťaže sú dve, takže sa z výhry budú tešiť hneď dve čitateľky, ktoré získajú kvalitný krém s extraktmi zo žihľavy a lopúcha.

V tejto našej súťaži teda dve z vás získajú Bio hydratačný krém zo žihľavy a lopúcha na mastnú pleť. Vďaka obsahu lopúcha má tento krém veľmi dobré dezinfekčné účinky proti baktériám. Zároveň však tento krém aj efektívne bojuje proti akné.

Druhou dôležitou zložkou krému je extrakt zo žihľavy, ktorý má adstringenčné účinky a absorbuje prebytok kožného mazu. Aloe vera, ktoré krém takisto obsahuje, pôsobí hydratačne a upokojujúco. Účinky tohto krému sú teda ideálne pre mastnú a aknóznu pleť.

Okrem tohto krému nájdete na biodiva.eu ešte rôzne iné krémy s rozličnými účinkami, ale aj pleťové masky, telovú kozmetiku a krémy a balzamy na pery s prírodnou UV ochranou – faktor 25SPF.

Okrem vyššie spomínaných produktov nájdete u exluzívneho distribútora bio kozmetiky novej generácie na www.biodiva.eu oveľa väčší výber kozmetiky pre rôzne typy pleti. Vyberie si tu naozaj každý či už ako predajca bio obchodu, ktorý si želá rozšíriť svoj tovar o nové, ťažko dostupné značky alebo konečný spotrebiteľ, ktorý nájde prípravky presne pre svoj typ pleti, stačí sa len pozrieť.

Veríme, že sa nezabudnete zapojiť ani do tejto súťaže a možno o pár dní sa stanete práve vy tým šťastlivcom, ktorý získa od biodivy kvalitný hydratačný krém. Stačí len odpovedať na našu súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Ktoré štyri princípy charakterizujú Eko postoj Biodivy?

Veríme, že vďaka internetovým stránkam www.biodiva.eu vám hľadanie správnej odpovede nebude robiť problém.

Súťaž trvá do 1.7.2013 

Súťaž ukončená

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku:

Výhercovia:

Martina S.

Jana D.