Súťaž o 2 balíčky kozmetiky značky Schwarzkopf

Please enter banners and links.

Ďalšia súťaž pre vás, milé čitateľky je opäť tu. V tejto súťaži nevyhrá len jedna z vás, ale hneď 2. Ceny do súťaže venovala firma Schwarzkopf a ide o balíčky kozmetiky tejto značky.

Firma Schwarzkopf je na trhu veľmi známa a asi každá dáma ju pozná a používa jej produkty. Spoločnosť ponúka rôzne prípravky na starostlivosť o vlasy a telo.

Vďaka produktom tejto firmy sa o svoje účesy postaráte priam kráľovsky. Môžete si vybrať zo širokej ponuky šampónov, kondicionérov, masiek na vlasy a rôznych iných regeneračných prostriedkov pre každý typ vlasov. Navyše ak zatúžite po zmene farby, aj tu sa nájde riešenie od Schwarzkopfu.

Keď už budú vlasy umyté, zregenerované a vyživené, na rade je vytvorenie správneho účesu. Všetky vieme, že nie vždy je to jednoduché a o to viac nás nahnevá, keď sa prácne urobený účes hneď pokazí. Preto je dobré pred tvorbou účesu použiť na vlasy kvalitné tužidlo a výsledný účes zafixovať lakom vlasy, prípadne účes vytvarovať pomocou gélu na vlasy, ktorý pomôže hlavne na kratšie vlasy a ak je ofina neposlušná. Všetko závisí len od dĺžky vlasov, ich kvality a zvoleného účesu.

Vráťme sa späť k našej súťaži. Ako sme už povedali, cien bude viac. Každá výherkyňa získa balíček kozmetiky Schwarzkopf, ktorý obsahuje: tužidlo a lak na vlasy na tepelný styling, sprchový gél Fa MEN, balíček vlasovej kozmetiky GLISS KUR na farbené vlasy a regeneračnú kúru na vlasy GLISS KUR ultimate repair.

Milé dámy, ak vám teda záleží na vašej korune krásy, starajte sa o svoje vlasy dobre, vyživujte ich a upravujte ich šetrne. Preto nezabúdajte napríklad pri tvarovaní účesu fénom, kulmou či žehličkou na prípravky, ktoré vlasy ochránia pred poškodením teplom.

Ak vás ceny v našej súťaži zaujali, tak sa zapojte a možno práve vy sa stanete výherkyňou jednej z cien. Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a budete zaradené do žrebovania.

Súťažná otázka: Kto je tvárou produktov Schwarzkopf Taft heat styles?

Súťaž trvá od 29.5.2012 do 12.6.2012

Veríme, že odpoveď viete aj bez hľadania, prípadne vám jej nájdenie nebude robiť problémy a čoskoro nám príde množstvo správnych odpovedí.

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Mária Č.

Stanislav L.

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: