Stužková – pripravte sa na slávnosť v predstihu

Please enter banners and links.

Školský rok je už pomaly v plnom prúde a stredoškoláci sa už pomaly ale isto chystajú na veľkú udalosť vo svojom živote – maturitu. Čo by to však bol posledný rok na škole bez stužkovej? A práve preto majú teraz určite plné hlavy plánov ako si tento deň ozvláštniť.

Mladé slečny určite okrem programu, jedál a výzdoby sály v neposlednom rade myslia aj na svoje oblečenie. Krásne šaty, topánky či šperky sú určite veľmi potrebné. Ale vždy treba myslieť aj na účes na stužkovú. Veď nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy.

Správny účes totiž dopĺňa celkový dojem. Vždy treba myslieť na to aby sa účes hodil k šatám, tvári i líčeniu. Takže je dôležité zhodnotiť všetky súčasti odevu predtým ako sa rozhodnete pre účes a líčenie.

Ale keďže stužkové sú väčšinou v zime, tak ísť na takúto udalosť iba v šatách je nemožné. Na presun je nutné dať si ešte niečo na seba. Ak chcú mladé dámy držať štýl a zapôsobiť, treba zabudnúť na bundy či vetrovky, ale kúpiť si poriadny kabát. Kabáty totiž vyzerajú skvelo a elegantne. A dajú sa samozrejme nosiť aj v bežné dni a hlavne zahrejú.

V mnohých rodinách je stužková detí obrovskou udalosťou. A aby si deti na tento bod vo svojom živote vždy spomenuli, darujú im rodičia nejaký darček. Ale čo je vhodné? Do úvahy pripadajú samozrejme rôzne šperky, ktoré potešia najmä slečny. V poslednom čase sú v obľube hlavne peňažné dary. No asi lepšou alternatívou v dnešnej modernej dobe sú mobily. Veď ktorý dospievajúci študent by nechcel mať nový, zaujímavý telefón? Takže týmto darom určite uspejete.

PR článok

Foto: freedigitalphotos.net