Ste „tou druhou“?

Please enter banners and links.

Milenka. V poslednej dobe je to slovo, ktoré počuť čoraz častejšie. Vzbudzuje rešpekt, pocity strachu, hnevu, no zároveň symbolizuje silnú dávku sexuality, hravosti a dobrodružstva. Čo čert nechcel – zaľúbili ste sa do ženatého muža a máte spolu románik. Teraz sa pýtate samej seba deň čo deň, čo bude ďalej…

 

Omotal si vás okolo prsta

Väčšinou platí, že muži sú tí, ktorí si románik začnú. Zvyčajne sa to spúšťa prejavom sympatií, rozhovormi, pripojí sa neškodný flirt a ten časom vyústi do nezastaviteľnej túžby končiacou sa v posteli kdesi v hoteli na kraji neznámeho mesta. Dlho ste odolávali. Presviedčali ste samu seba, že to nie je správne, veď je ženatý a má aj deti, ktoré za to nemôžu. No sme len ľudia a typické pre nás je, že zlyhávame. Kto by si vedel odoprieť niečo, čo v danej chvíli potrebuje ako ryba vodu? Nech sa ovládajú tí, ktorí chcú v živote ľutovať, čo nespravili. Ale iba tí, ktorí si užívajú život naplno a so všetkým, čo k tomu patrí, si môžu povedať „ďakujem“ za každú jednu skúsenosť. Stalo sa to raz a je viac než isté, že sa to stane znova. Zakázané ovocie predsa chutí najlepšie. Horší prípad nastane, keď sa žena vo funkcii milenky zamiluje.

 

Čo naozaj chcete

A potom sa to stane. Vaše myšlienky budú patriť už len jemu. Začnete byť „nalepená“ na svoj telefón, kedy sa ozve. A on sa ozve iba vtedy, keď práve nebude s jeho vlastnou manželkou. Bude mať chuť len vtedy, keď ju nebude mať ona. Za takých okolností ste dobrá aj vy. Možno vás miluje, snáď to z času na čas aj povie alebo dokáže nejakým hodnotným darom, s ktorým vás na istý čas „umlčí“. Sľubuje, že sa rozvedie a začnete spolu nový život. A vy čakáte a čakáte. Hoci ste silná, trápite sa. Pomaly sa z vášho života stáva len jedno veľké čakanie. Poriadne si neužívate nič z toho, čo sa vám ponúka. A kvôli čomu? Kvôli človeku, ktorý vás má iba na to, aby z času na čas unikol realite a trochu si užil? Toto naozaj chcete? Stojí to za ten chvíľkový pocit naplnenia, ktorý prežívate, kým ste s ním? Milé dámy, aj keď to nie je nič príjemné – ružové okuliare treba dať dole. Skutočne chcete začať žiť s človekom, ktorý je schopný nevery? V tom prípade je to slaboch, sebec a nemiluje ozajstne. Vo vzťahu s ním nikdy nebudete šťastná. Začnite si vážiť samu seba – predsa len máte na viac. Tým, že si z vás spravil svoju milenku, vás iba ponížil.

FOTO: pexels.com