Ste krásna, ak sa tak cítite!

Please enter banners and links.

Na svete existuje milión článkov a poučiek, ktorá žena je krásna. Čo je krása? Relatívny pojem. Žiaľ, realita je taká, že krása je mocná pani, ktorá hýbe svetom. Z reklám si ľudia utvorili akýsi prototyp dokonalej ženy, a ktorá tak nevyzerá, nie je krásna? Alebo ako to teda je? Aké ženy sa mužom páčia?

 

Úsmev, sebavedomie a láska k sebe samej

Toto všetko je magnet na mužov. Nemusíte mať miery 90-60-90 a nosiť konfekčnú veľkosť S, mať veľké prsia, dlhé blond vlasy či vždy dokonalý make up. Je to také klišé, že krása je skrytá vo vnútri, avšak verte tomu. Ak máte iskru a „šmrnc“, muži si vás všimnú, tým si môžete byť isté. Nie sú to oni, ktorí všetko kritizujú a komentujú. Milé dámy, je dokázané, že práve ženské pokolenie vidí skôr nedostatky, než to, čo treba pochváliť. Veď je aj vedecky dokázané, že ženy sa chcú páčiť v prvom rade ženám. Prečo? Také jednoduché! Tri slová: závisť, pýcha, predvádzanie. Ženy milujú, keď ich iná žena pochváli. Isteže, potrebujú to počuť aj od mužov, ale to už chápu skôr ako zvádzanie. Keď partia mužov uvidí pred sebou stáť neznámu dámu, zväčša komentujú práve jej prednosti, nikdy nie nedostatky. Všímajú si to, čo je na nej krásne. Vlasy, pozadie, oči. Každá je niečím výnimočná. Rovnako aj muži nie sú ako „cez kopirák“. Jednému lahodia veľké prsia, inému je to jedno a uprednostňuje radšej zmysel pre humor či upravené nechty. Mužské zmýšľanie nie je také komplikované ako to ženské, to len dámy si vedia robiť zo všetkého ťažkú hlavu a zabúdajú sa tešiť zo života.

 

Hotová zvodkyňa

Môžete ňou byť! Osudová žena, ktorá poblázni každého muža, s ktorým príde do kontaktu. Ako to robí? Má rada samu seba! Uvedomuje si svoje prednosti a narába s nimi vo svoj prospech. Nosí iba to, čo sa jej hodí, čo lahodí jej veku, krivkám. Vždy je krásne upravená a vyzerá prirodzene, zdravo a plná života. Pasuje jej každá téma a vždy má čo k tomu dodať. Jej múdrosť, vtip, sexepíl, ale aj zdravá prefíkanosť obalamutí nejeden mužský rozum. Kde sa objaví, vzbudzuje jej sebavedomie rešpekt. S úsmevom na tvári rozjasňuje všedné dni. To je krása.

FOTO: pexels.com