Starajte sa o svoju pleť – odmení sa vám

Please enter banners and links.

Každá z nás vie, že je potrebné sa o svoju pleť každý deň poriadne starať. Je potrebné ju hĺbkovo čistiť, odstraňovať mejkap a hydratovať ju. K tomu nám výborne poslúži rada Clear Active od spoločnosti Green Line. Clear Active ponúka široký výber výrobkov pre ošetrenie pleti. Obsahuje prírodné ošetrujúce účinné látky, ktoré pokožku nežne čistia a súčasne sa o ňu starajú.

Vyskúšajte napríklad dvojzložkový odstraňovač očného mejkapu s výťažkom z mandlí a ginka, ktorý z očí jemne odstraňuje všetok mejkap. Výťažok z mandlí sa stará o pokožku a bráni vzniku vrások. Výťažok z ginka  zase pokožku okolo očí upokojuje.

Pokiaľ potrebujete hĺbkovo vyčistiť pleť, využite čistiacu emulziu 3v1 s výťažkom z lotosu, ktorá odstráni očné tiene aj ostatný mejkap, hĺbkovo vyčistí pleť a súčasne ju tónuje. Emulziu nanesiete na tvár, jemne vmasírujete do pokožky a zbytky odstránite vatou alebo umyte vodou. Výťažok z lotosu, ktorý má vynikajúce antibakteriálne účinky, pokožku čistí do hĺbky, upokojuje ju a zároveň zužuje póry.

Pre hĺbkové odstránenie nečistôt a mejkapu môžete tiež využiť osviežujúcu čistiacu penu s výťažkom z bavlny a zeleného čaju. Penu nanesiete na vlhkú pokožku tváre, jemne vmasírujete a opláchnete vodou. Olej z bavlníka pleť hydratuje, vracia jej hebkosť a regeneruje ju. Zelený čaj, ktorý je bohatý na minerály a vitamíny spomaľuje starnutie pokožky.

Reklamný článok