Starajte sa o svoju korunu krásy

Please enter banners and links.

Starostlivosť o vlasy to nie je len používanie kvalitného šampónu a pravidelné umývanie vlasov. Hlavne o vlasy poškodené sa treba starať oveľa intenzívnejšie aby vyzerali naozaj dobre. Zamyslite sa teda nad tým ako sa o svoje vlasy staráte a prídete určite na to, že svojim vlasom môžete dopriať oveľa viac.

Použili ste napríklad niekedy nejaký olej na vlasy? Že nie? Chyba! Oleje na vlasy a rôzne séra totiž pomáhajú pri okamžitej úprave vzhľadu vlasov. Tieto prípravky sú zvyčajne  určené pre suchú vlasy a majú na ne skvelé regeneračné účinky. Existujú však aj oleje na vlasy s ochrannými účinkami pred tepelnou úpravou alebo oleje s UV ochranou.

Veľmi obľúbený nielen vo vlasovej kozmetike je aj arganový olej. Veľmi pozitívne totiž pôsobí na rozštiepené končeky, suché a polámané vlasy. Pre dámy, ktoré svoje vlasy viac zaťažujú farbením, sušením, žehlením a podobne určite ocenia zábaly z arganového oleja.

Veľmi dobre pôsobí arganový olej i na rozčesateľnosť vlasov, a tak ho ocenia hlavne dámy kučeravé, ktoré mávajú z rozčesávaním najviac problémov. Stačí len zopár kvapiek a rozčesávanie bude omnoho jednoduchšie.

Ak sa vám priamo s olejmi nechce pracovať, tak si môžete vybrať ľahšiu cestu, ktorú vám ponúkajú masky na vlasy. Tie sa aplikujú veľmi ľahko a obsahujú veľmi prospešné látky z regeneračnými a hydratačnými účinkami na vlasy. Záleží len na vás, po akom type masky siahnete.

Veríme, že náš malý článoček vás trochu inšpiroval a budete sa venovať svojim vlasom aspoň o trochu viac. Ony vám za to budú vďačné a vrátia vám to svojim zdravým leskom a vitalitou.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net