Staňte sa femme fatale

Please enter banners and links.

Alebo ak chcete, tak osudovou ženou. Prečo nie? Všetky sa chceme páčiť a ohurovať všade tam, kam sa pohneme. Sme ženy. Máme rady obdiv, priazeň, keď nás sledujú pozorné oči mužov a cítime ich obdiv. Naše dni sú o to viac zaujímavejšie.

 

Ako na to?

V prvom rade zabudnite na to, že sa to treba naučiť. To sa skratka naučiť nedá. Jednoducho „femme fatale“ buď ste alebo nie. S tým sa skratka treba narodiť. Je to prirodzený šarm a vábivosť ženy, ktorá presne vie, čo kedy urobiť, povedať a aký postoj zaujať. Na prvý pohľad sa zdá, že ťažkých „úloh“ je priveľa. Pokiaľ to robíte s ľahkosťou a ste s tým priam vžitá, rola osudovej ženy bude pre vás skôr zábava a spestrenie dní.

 

Kto je osudová žena?

Je to žena, ktorá má od začiatku všetko „ v hrsti “. Keď  vojde do miestnosti, dav stíchne a všetky oči sa uprú na ňu. Vyžaruje z nej sexappeal, šarm, avšak nie „lacnosť“. Je na nej niečo tajomné, zvláštne. O sebe veľa nehovorí, ak aj povie, nedozviete sa všetko. Nikdy ju neprečítate. Ženatí muži strácajú hlavy aj rodiny iba kvôli nej. Vždy presne vie, ako samá obliecť, aby upútala. Najčastejšie nosieva výrazné farby ako sú červená, čierna, olivovo-zelená , ale pokojne aj nežnú bielu. Perlové doplnky, vysoké podpätky a červený rúž sú už len „čerešničkou na torte“ k jej dokonalému vzhľadu. Pôsobiť luxusne môžete zakaždým, keď ste sebavedomá a cítite sa silná. Vlasy sú korunou krásy. Venovať im ráno svoj čas a dbať o to, aby boli vždy pekne upravené, sa naozaj vypláca. Môžu sa stať napríklad aj vašim poznávacím znamením. Rovnako ako vaša vôňa. Nájdite si takú, ktorá vás presne vystihuje a keď sa niekde objavíte, všetci budú vedieť, že ste tam boli vy.

 

Poznajte svoju hodnotu

Osudová žena nielen že dobre vyzerá, ale svoje okolie neprestajne ohuruje svojim dôvtipom, sebavedomím a všeobecnými poznatkami. Je bystrá, chápavá, empatická a zároveň aj vtipná a príjemná spoločníčka. Neustále samú seba zdokonaľuje v takých smeroch, ktoré ju zaujímajú, aby to následne využila vo svoj prospech. Každý sa cíti v jej spoločnosti dobre. Svoje dni zapĺňa iba činnosťami, ktoré ona sama uznáva a miluje. Keď sa jej niečo nepáči, tak to povie a keď jej nevyhovuje prostredie, jednoducho – odíde.  Žije svoj život presne podľa vlastných predstáv a nikomu sa nepodriaďuje.

FOTO: pexels.com