Sprievodca zásnubnými prsteňmi pre ženy

Please enter banners and links.

Romantika požiadania o ruku, kvety, hudba, sviečky, partner na kolenách a potom, konečne ten moment. On otvorí krabičku z tmavej kože vykladanú zamatom, odhalí nádherný diamantový prsteň, zásnubný prsteň vašich snov, krásny večný symbol vášho záväzku k sebe navzájom …Nie?

Nie tak celkom? Bojíte sa, že to nemusí byť presne tak?

Čo keď váš partner neodhadne váš štýl – tradičný namiesto moderného, žlté zlato namiesto platiny a ružový diamant namiesto bieleho! Ako mu poviete, že to nie je to, čo ste chceli? Priznajme si to dievčatá, sú niektoré oblasti v živote, kde muž občas potrebuje trochu pomôcť, potrebuje trochu subtílneho ženského poradenstva.

Vedieť, čo chcete je jedna vec, ale nájsť to,  to je niečo úplne iné. Prostým faktom je, že zásnubný prsteň je viac než len krásny šperk alebo romantické gesto,  je to stelesnením záväzku vás dvoch, symbolické a zároveň osobné a intímne. Nájsť zásnubný prsteň je ľahké, ale nájsť ten správny zásnubný prsteň si vyžaduje zamyslenie, starostlivosť a detail. Nie je to len otázka peňazí. Páry, ktoré hľadajú zásnubné prstene majú jednu vec spoločnú: bez ohľadu na ich zázemie, bez ohľadu na ich rozpočty, je to túžba kúpiť zásnubný prsteň, ktorý je jedinečný – rovnako unikátny ako sú k sebe navzájom.

Obdivujete Veľa budúcich neviest, ktoré chcú byť prekvapené svojimi partnermi, ale vy tým radšej nechcete prechádzať? Chcete sa podieľať na tomto rozhodnutí?

 

1. Dohodnite sa na rozpočte so svojím partnerom

Nie sú to najjednoduchšie diskusie (a neexistuje na nich žiaden vzorec), hlavne keď muži vo všeobecnosti nemajú potuchy o tom, aké drahé diamanty sú. Pre vašu informáciu, celý mýt o tom, že cena zásnubného prsteňa sa má rovnať trojmesačnému platu bol pôvodne vymyslený ako marketingový trik. Väčšina ľudí sa zhodne na tom, že cena prsteňa by sa mala pohybovať vo výške platu jedného mesiaca. Ale to je samozrejme iné pre každého, tak sa rozhodnite čo funguje pre vás (a vyhnite sa radám predajného personálu).

 

2. Zhromaždite inšpiráciu

Presurfujte si zopár stránok, navštívte nejaké klenotnícta a samozrejme nezabudnite na celebritné trendy. Nápady si môžete zhromaždiť napr. na Pinterest-e. Problémom je, že prstene vyzerajú inak na rôznych ľuďoch. Je to všetko o osobnom vkuse, ale aj o veľkosi a tvare vašich rúk. Najlepšie je vyskúšať  čo najviac štýlov.  Skúste si aj drahšie kúsky, po akých vaše srdce túži.  Vždy ich môžete skopírovať a nájsť za lepšiu cenu online. Dôležité je rozhodnúť sa pre ten pravý dizajn pre Vás.

 

3. Vyberte si kameň

Farba: DEFGHIJKLMN. Abeceda? Nie, diamantové farby. DEF sú bezfarebné, GHI sú skoro bezfarebné a JKLMN sa približujú k žltej.

Uvažujete nad iným kameňom ako diamantom? Výber zásnubných prsteňov s drahokamami je široký– či sa už rozhodnete podľa drahokamov osobnosti, zverokruhu alebo len tak, podľa toho, ktorý Vás najviac zaujme.  Každý drahokam má rôzne, pozitívne vplyvy na ľudí.

Karát: Diamant, ktorý je 0,96 karátov bude oveľa lacnejší, než ten, ktorý je ideálny 1 karát.  Aj tak nikto nemôže povedať presnú karátovú váhu kameňa voľným okom!

 

4. Nájdite svoj prsteň za najlepšiu cenu

Už viete čo chcete. Teraz sa uistite, že dostanenete najlepšiu kvalitu za najlepšiu cenu. Skúmajte online a offline obchody, čítajte recenzie, porovnávajte ceny. Venujte tomu dostatok času, veď také dôležité rozhodnutie si ho určite zaslúži.

 Reklamný článok