Spriaznené duše existujú!

Please enter banners and links.

Páni sa väčšinou nezaoberajú myšlienkami na pravú lásku. Česť výnimkám. Sme to hlavne my, ženy, ktoré túžime po princovi na bielom koni – ako sa hovorí. Niekedy čakáme dlhé roky, preskáčeme si rôznymi vzťahmi, manželstvami a udalosťami, ale nakoniec uvidíme, že to malo svoj význam. Jedného dňa sa zjaví On. A my to budeme vedieť okamžite.

 

Musíme si prejsť všetkými cestami

Každá udalosť v našom živote nás niečo naučila. Poučili sme sa na vlastných chybách a čím viac plynú roky, tým viac skúseností si postupne zbierame. Povedať, že by sme niečo zo svojho života iba tak zmazali, ak by to bolo možné – by nebolo správne. Stalo sa to, pretože sa to tak stať malo. Vždy nás to však posunulo vpred. Platí to najmä pri vzťahoch. Ľudia sú si navzájom učiteľmi. Čo nevie jeden, naučí ho ten druhý a opačne. Je to škola, za ktorú treba byť vďační.

 

Láska na prvý pohľad

Stretnúť svoju spriaznenú dušu, to je akoby sa na pár sekúnd otvorilo nebo. Jednoducho sa vám ten okamih navždy vryje do pamäti. Reč je o spriaznenej duši partnera, pretože aj vaša sestra, brat či priateľka môžu byť rovnako vašimi top parťákmi. Toto je však niečo iné. Keď nastane vo vašom živote ten správny okamih, vy sa spoznáte. Možno ste sa stretávali hoci aj každý deň, alebo ste sa už raz stretli, avšak ste sa nezaregistrovali. V ten správny moment, kedy ste obaja pripravení, sa „zacítite“.

 

Máte pocit, akoby ste sa poznali celý život

Z ničoho nič sa začnete akosi častejšie stretávať. Verte, že náhody neexistujú. Magnetizmus vašej duše a vašich sŕdc sa dokonale zosynchronizujú a urobia všetko preto, aby ste boli spolu čo najviac. Možno vás spája rovnaká životná situácia, rovnaký osud alebo dokonca minulosť. Spriaznené duše sa dokážu rozoznať aj z minulých životov, pokiaľ ich puto bolo veľmi silné. Preto máte často pocit, že sa poznáte už veľmi dlho, aj keď pravdou je, že ste spolu zatiaľ strávili iba pár hodín.

 

Ste si zrkadlom a cítite sa aj na diaľku

Odraz v zrkadle nechcete meniť. Máte ho radi taký, aký je. Aj s tými chybami, ktoré však milujete. A presne toto sa deje aj medzi spriaznenými dušami. Nech už sa stane čokoľvek, tolerujete sa a dávate si voľnosť. Nesnažíte sa jeden druhého zmeniť. Je vám spolu perfektne. Veľa sa smejete, zabávate, vymýšľate nové a nové veci, pretože máte spoločné záujmy. Jeden druhého ťaháte do výšin a podporujete. Spolu meníte svet k lepšiemu, pretože ste naplnení láskou, ktorá pôsobí všade okolo a je to aj vidieť. Ste spojení telepaticky a niekedy stačí iba samotný pohľad a už viete, čo ten druhý prežíva. Dokážete si čítať myšlienky. Je to niečo, čo vám už navždy bude napĺňať celé vnútro teplom a pocitom domova.

FOTO: pexels.com