Správny výber plaviek vám zaručí úspech

Please enter banners and links.

Milé dámy, leto sa nezadržateľne blíži a z každej strany sa na nás valia ponuky sezónneho tovaru a oblečenia. Neodmysliteľnou súčasťou vydarenej dovolenky a spokojných chvíľ voľna sú plavky. Hoci je to len drobný kúsok oblečenia, predsa oplýva veľkou silou. Pri správnom výbere totiž dokážu z každej ženy urobiť bohyňu, za ktorou sa otočí nejeden chlap, ale zo závisti neraz aj niektorá dáma.

 

 

Dvojdielne sú najlepšie

Chyba, ktorú robí väčšina žien a najmä mamičiek, je, že kvôli svojmu brušku neodhalia svoje telo. Veď všetky nedostatky, či už sa to týka nadváhy, alebo estetických chybičiek krásy spôsobených tehotenstvom či pôrodom, sú predsa také prirodzené a normálne, vonkoncom sa netreba hanbiť!  V dvojdielnych plavkách vyzeráme mladšie a sebavedomejšie! Nehanbíme sa samy za seba, pretože toto sme my a máme sa rady také, aké sme. Aj s našimi nedostatkami. Krása ženy spočíva v jej nedokonalosti. Sme ženy dneška a nie modelky z reklamy, máme výbornú motiváciu povedať si, že o rok do leta ešte viac schudneme. Keď naozaj chceme, schudneme. Zabudnite na jednodielne plavky, nelichotia vašej postave. Navyše vám pridajú na veku.

 

Farby a vzory

Pri výbere plaviek si dávajte pozor, aby čo najviac lichotili vašej postave. Dámy s väčším poprsím či zadočkom by sa mali obzerať po plavkách bez vzoru, čiže bez pásikov, bodiek či rôznych kvetov a ornamentov, ktoré majú schopnosť opticky zväčšiť danú časť tela. Môžete sa vyšantiť pri výbere farby či strihu. Voliť môžete medzi klasickou podprsenkou alebo trojuholníkovými košíčkami, ktoré opäť z veku ešte viac uberú. Aj správny výber spodného dielu sa postará o to, aby ste vyšli v ústrety letnému dobrodružstvu. Plavkové nohavičky na šnúrky vám nohy opticky predĺžia a niektoré aj opticky zmenšia zadoček. Dôležitý je strih a to, akú máte odvahu. Pre tie z vás, ktoré sú so svojou postavou spokojné a môžu sa popýšiť krásnym opáleným telom, je výber oveľa jednoduchší. Na svoje si prídu dámy elegantné, nežné, ale aj tie veselé a hravé. Zvodné dračice využijú najmä materiál a strih plaviek.

FOTO: pexels.com